موج رسا
مدیرکل حمل و نقل وپایانه های استان زنجان:

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان از خدمات رسانی 500 دستگاه ناوگان حمل و نقل جاده ای زنجان به زائران حسینی همزمان با اربعین حسینی خبر داد.

کد خبر: ۱۵۱۹۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۷

ایرج دست نشان امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا, ظهار داشت: ناوگان حمل ونقل عمومی جاده ای زنجان با تمام توان خود به زایران کربلای معلی خدمت رسانی می کند.

وی با اشاره به اینکه با پايان يافتن تقريبي سفرهاي اربعين تعداد کل  ناوگان اعزامی از طرف اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان زنجان به مرز مهران به 500 دستگاه  رسید. وی افزود: با اعزام 31 دستگاه دیگر ازناوگان حمل و نقل جاده ای استان زنجان  تعداد کل ناوگان اعزامی استان برای خدمت رسانی به زایران کربلای معلی به 500 دستگاه رسید.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به حضور اقشار مختلف از هموطنان با تمكن مالي متفاوت در مراسم اربعين حسيني، تصمیمی  اتخاذ شد  تا روند خدمات  و نرخ آن در عين مطلوبيت بدور از هرگونه اعمال سلايق و تبعيض باشد.

دست نشان ادامه داد: از اين رو مهم‌ترين مولفه دستيابي به اين رويكرد، تثبيت نرخ حمل و درج آن در تابلوهای در معرض ديد مردم است .

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان ضمن تشكر از همكاري و زحمات همه جانبه تشكل هاي صنفي حمل و نقل مسافر و دست اندركاران اجرايي بخش ياد شده در آماده‌سازي خدمت رساني به زائران عتبات عاليات و شركت كنندگان در مراسم اربعين حسيني گفت  جابه‌جايي زائران اربعين حسيني امسال با تلاش و همت خود مردم و تلاش خستگي ناپذير رانندگان حمل ونقل برون شهري در استان  به صورت باشكوهي برگزار شد.

وی افزود: انجمن های صنفی شرکتها و موسسات حمل و نقل مسافر، انجمن های صنفی رانندگان مسافر و همچنین شرکتها و موسسات حمل و نقل مسافر براي خدمات رساني و انتقال زائران كربلاي معلي و بازگرداندن آنها مساعدت و همكاري بسیار خوبی را با این اداره کل داشته اند .

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: