موج رسا
کارشناس روابط عمومی اداره ی کل اوقاف زنجان:
کارشناس روابط عمومی اداره ی کل اوقاف و امور خیریه ی استان زنجان گفت: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه‌های مختلفی به مناسبت 28 صفر در حسینیه ی اعظم زنجان اجرا خواهد شد.
کد خبر: ۱۵۲۶۵
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۷

به گزارش موج رسا, محمدلو با اشاره به اینکه بر همین اساس از امشب به مدت سه شب برنامه ی سخنرانی در حسینیه ی اعظم زنجان برگزار می‌شود، اظهار کرد: سخنران این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین محبی از اساتید حوزه و دانشگاه است.

وی با اشاره به اینکه برنامه عزاداری هر شب از ساعت 20:30 دقیقه آغاز خواهد شد، خاطر نشان کرد: علاوه بر مراسم سخنرانی برنامه مداحی نیز در این سه شب در حسینیه ی اعظم زنجان اجرا می‌شود.

کارشناس روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره ی کل اوقاف و امور خیریه ی استان زنجان، در ادامه از سخنرانی استاد رائفی‌پور در حسینیه ی اعظم زنجان خبر داد و گفت: این سخنرانی نیز ساعت 20 روز یک شنبه 22 آذر ماه سال جاری انجام خواهد شد.

محمد لو در ادامه با اشاره به برخی از برنامه‌های اجرا شده در حسینیه ی اعظم زنجان طی روزهای گذشته افزود: اجرای برنامه‌های مناسبتی اربعین حسینی و اعزام جمعی از خادمان این مسجد به موکب زنجانیان برای ارائه ی خدمات از برنامه‌هایی است که طی روزهای گذشته انجام شد.

وی با بیان اینکه در ایام اربعین حسینی همزمان با شب بیستم صفر و 11 آذر ماه مراسم عزاداری در حسینیه ی اعظم زنجان برگزار و در این مراسم آیت‌الله آملی، امام جمعه ی اردبیل، سخنرانی کرد؛ اظهار داشت: صبح روز اربعین نیز برنامه ی ویژه در قالب سخنرانی و مداحی برگزار شد.

کارشناس روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره ی کل اوقاف و امور خیریه ی استان زنجان افزود: در دهه ی نخست ماه محرم برنامه‌های عزاداری از قبیل تلاوت قرآن، عزاداری، سخنرانی، ذکر مصیبت، سینه‌زنی، مرثیه سرایی با حضور مداحان و سخنرانان استانی و کشوری برگزار شد.

انتهای پیام / عصر زنجان

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: