موج رسا
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان:
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: با افراد و کسانی که بخواهند قوانین را نقض و موجب سلب و آسایش مردم شوند به شدت برخورد می کنیم.
کد خبر: ۱۵۲۶۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۰

به گزارش موج رسا, سرهنگ مراد جعفری با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی از طرف کلیه کارکنان پلیس، گفت: رعایت حقوق شهروندی از ارزش های دینی و اسلامی  که به عناوین مختلف بر رعایت آن تاکید شده است.

وی با اشاره به اینکه در قانون اساسی نیز رعایت این حقوق محترم شمرده شده است، گفت: امروز ما افتخار می کنیم که در نظام جمهوری اسلامی ایران همه بر رعایت حقوق شهروندی و کرامت انسان تاکید داشته و مکلف شده ایم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در نیروی انتظامی رعایت حقوق شهروندی از اولویت های کاری است، افزود: هدف از تشکیل نیروی انتظامی استقرار نظم و امنیت و تامین آسایش عمومی و پاسداری از دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی در چهار چوب قوانین و افزایش اعتماد عمومی به پلیس، گفت: با افراد و کسانی که بخواهند قوانین را نقض و موجب سلب و آسایش مردم شوند به شدت برخورد می کنیم.

"جعفری" با اعلام اینکه در بسیاری موارد طبق قانون اساسی حفظ و تامین حقوق افراد در جامعه به نیروی انتظامی محول شده است، تصریح کرد: عملکرد پلیس در برابر شهروندانی که حقی از آنها ضایع شده و خود باعث تضییع حقوق دیگر شهروندان شده اند می بایست بسیار منطقی و با توجه به رعایت حقوق همه جوانب باشد که لازمه این امر آگاهی و آموزش نیروها است.

انتهای پیام / عصر زنجان

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: