موج رسا

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمدره گفت:  هیئات مذهبی در جامعه نقش بسیار پر رنگ و با ارزشی است که نقش بی نظیری در اشاعه فرهنگ دینی و مذهبی دارند.

کد خبر: ۱۵۳۵۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰

به گزارش موج رسا, حجت الاسلام مقدمی صبح امروز در جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی شهرستان خرمدره ضمن قدردانی از عملکرد مطلوب شورای هیئات مذهبی شهرستان گفت: هیأت های مذهبی با رسالتی که در قبال جامعه دارند با وجود کمی و کاستی های موجود به ویژه در بخش امور مالی، نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند.

وی افزود: هیئات مذهبی شهرستان خرمدره در ماه محرم و صفر فعالیت های بسیار خوبی داشته اند و یک نمونه از آن می توان به تجمع عزاداران حسینی در عصر تاسوعای حسینی اشاره کرد با شکوه خاصی برگزار شد و هیئات مذهبی در جامعه نقش بسیار پر رنگ و با ارزشی است که نقش بی نظیری در اشاعه فرهنگ دینی و مذهبی دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمدره  به اهمیت شورای هیئات های مذهبی در شکل گیری و انسجام هیأت های مذهبی اشاره کرد، و گفت: ایجاد انسجام و تحکیم وحدت و هماهنگی فکری و عملی در فعالیتهای هیئات مذهبی، استفاده از تجارب تمامی نیروهای هیئات در طراحی وب رنامه ریزیهای فرهنگی ‌دینی از مهمترین اهداف تأسیس شورای هیئات های مذهبی بوده است.

در این جلسه همچنین رئیس شورای هیئات مذهبی خرمدره به ارائه گزارشی از برنامه عزاداری اربعین اشاره کرد و گفت: این برنامه باشکوه با حضور هیئات مذهبی کل شهرستان در مسجد جامع برگزار شد.

عباسعلی طاهری همچنین به حضور پر رنگ جوانان و نوجوانان در مراسمات محرم و صفر اشاره کرد و گفت: حضور پرشور جوانان و نوجوانان در برپائی ایستگاه های صلواتی و ماشین نویسی یکی از برجسته ترین و نشان دهنده آثار گسترش فرهنگ حسینی در بین این قشر از جامعه است و این عشق و ارادات به دستگاه اباعبدالله الحسین(ع) ، سدی محکم در برابر دشمنان اسلام  است.

در این جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی خرمدره برگزار شد و عباسعلی طاهری با اکثریت آراء بار دیگر به این سمت انتخاب شد.

انتهای پیام/نبض سحر

 

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: هیئت های مذهبی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: