موج رسا
کد خبر: ۱۵۳۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۰۴

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از امروله، از همان زمان جهان غرب به دنبال ضربه زدن و حذف این پدیده شد و با استفاده از قدرت رسانه ای همچون فیلم، موسیقی و انیمیشن  و این روزها درقالب بازی های رایانه ای شروع به تخریب اعتقادات اسلام و تشیع کرد به طوری که آنها می خواهند با ایجاد موج اسلام هراسی از اشاعه اسلام ناب محمدی (ص) در جهان جلوگیری کنند.

 

بازی پرندگان خشمگین در سال ۲۰۰۹ توسط شرکت رویو تولید و توسط شرکت چیلینگو به بازار عرضه شد که در اواخر سال ۲۰۱۰، شرکت رویوی خود به صورت مستقل تولید و توزیع بازی را بر عهده گرفته است.
 
 
 
این بازی پس از مدت اندکی توانست که در میان کاربران موبایل محبوبیت فوق العادی ای کسب کند و پس از آن نسخه آنلاین این بازی و نسخه مخصوص کامپیوترهای خانگی نیز وارد بازار شد و امروز کمتر گیموری است که با این بازی ناآشنا باشد.
 
 
 
در نسخه پیشین این بازی (Angry Birds Space) در یکی از مراحل آن، شما مجبور بودید به موانعی حمله کنید که شباهت بسیار زیادی به برج میلاد در تهران و همچنین نقشه کشور ایران داشت و پیروزی شما در گرو حمله به این نماد ها بود.
 
 
 
 
اما این پایان خصومت سازندگان وحمایت کنندگان این شرکت بخصوص صهیونیسم ها نبوده بطوریکه این بار و در نسخه جدید این بازی شما موظف به تخریب موانعی هستید که شباهت زیادی به مساجد و اماکن مذهبی مسلمانان دارند. برای رسیدن به اهداف بازی باید بارها و بارها مسجدی را خراب کنید. و همچنین خوک هایی که داخل مسجد ساکن هستند را باید از بین ببرید!
 
 
 
علاوه بر مطالب بالا می توان نتیجه گرفت نکته های بسیاری در این بازی نهفته است که فقط یکی از آنان حمله به ایران است که از سوی طراحان در این بازی گنجانده شده چون اگر دقت کنید تصویری از کره ماه با چاله های بسیار بر روی نقشه ایران قرار گرفته است.
 
 
 
شاید بشود از این گرافیک تفسیر های مختلفی داشت مثل حذف اسلام از روی کره زمین و یا شمایل ماه که نماد اسلام است و در مرکز ایران قرار گرفته بنابراین باید هر دوی اینها با هم هدف قرار داده شود.
 
 
 
 
 
متاسفانه در اکثر گوشی های جدید این بازی وجود دارد و بیشتر مردم جامعه با بی توجهی به القائات جنگ نرم دشمن از این بازی استفاده می کنند.
آیا یک ایرانی و یا هر مسلمانی که در کشورهای دنیا زندگی می کند با داشتن چنین اطلاعاتی از این بازی ضد ایرانی و ضد اسلامی بازهم از آن لذت می برد؟ یا آن را تحریم می کنند؟
 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: