موج رسا
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری نخستین همایش سراسری «لبیک یا حسین» با رویکردی جدید و در موضوع های مختلف در زنجان خبر داد.
کد خبر: ۱۵۵۰۹
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۳

به گزارش موج رسا, حجت الاسلام مسعود صفی یاری اظهار کرد: عنوان های «لبیک یا حسین از ظهر عاشورا تا صبح ظهور»، «لبیک یا حسین، بیداری اسلامی و آزادگان جهان»، «لبیک یا حسین،شهدا، ایثار و دفاع مقدس»،«لبیک یا حسین و سبک زندگی اسلامی»،«لبیک یا حسین و رسالت خواص»، «لبیک یا حسین، عرفان و حماسه»، «لبیک یا حسین، مقاومت و بصیرت»، «لبیک یا حسین از ادعا تا عمل»، «لبیک یا حسین،مبارزه با استکبار جهانی»، «لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است» و «لبیک یا حسین و مقابله با تفکرات انحرافی و تکفیری»، موضوع و محورهای این فراخوان هستند.

صفی یاری افزود: رشته های علمی و ادبی در این همایش شامل داستان، شعر، دلنوشته متن ادبی و مقاله و رشته های هنری نیز نماهنگ، فیلم کوتاه داستانی و مستند، خطاطی، نقاشی و خط، گرافیک، عکس و پوستر را شامل می شود.
وی عنوان کرد: بخش فضای مجازی شامل طراحی وب سایت، وبلاگ و شبکه های اجتماعی بوده و بخش ویژه نیز شامل سرود و آوا، تواشیح، مداحی و ایده های نو است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: شرکت در این فراخوان برای عموم آزاد است و علاقه مندان می توانند در یک یا چند رشته آثار خود را در موضوع ها و محورهای اعلام شده تهیه و ارسال کنند.
وی تصریح کرد: کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و هدایای نفیس فرهنگی جوایز نفرات اول تا سوم هر بخش در این همایش سراسری است.
حجت لاسلام صفی یاری افزود: مهلت ارسال آثار به این همایش را از ۱۱ آذر مصادف با اربعین حسینی تا ۲۲ فروردین سال ۹۵ اعلام و اظهار کرد: علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه به آدرس زنجان، جاده گاوازنگ، مجتمع ادارات، اداره کل تبلیغات اسلامی ارسال کنند.
انتهای پیام/زنجانم

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: