موج رسا

طی حکمی از سوی رئیس بنیاد ملی نخبگان، رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان منصوب شد

کد خبر: ۱۵۵۹۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۱

به گزارش موج رسا, طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان منصوب شد.

در متن حکم دکتر ستاری خطاب به دکتر وحید رشتچی آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمر بخشی نخبگان عزیز در استان زنجان و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسئولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان منصوب می نمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آئیین نامه تأسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و روسا و مدیران محترم دانشگاه ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را جنابعالی مبذول خواهند داشت. توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

شایان ذکر است، بدین وسیله از زحمات جناب آقای دکتر سعاد ورسایی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر به عمل می‌آید.

انتهای پیام/

 

 

منبع نسیم زنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: