موج رسا
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان؛

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: نمایان ترین وظیفه پلیس، ساماندهی امور انتظامی جامعه به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی است.

کد خبر: ۱۵۸۰۶
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۵

به گزارش موج رسا, «مراد جعفری» در بازدید از یگان های انتظامی شهرستان ماهنشان”، گفت: با صبر، حوصله و سعه صدر در برخورد با مراجعان و مردم باید تلاش کنیم اقدامات پلیس در جامعه رضایت مندی حداکثری شهروندان را در پی داشته باشد.

وی افزود: رعایت انضباط بخصوص انضباط ظاهری مهم‌ترین مشخصه پلیس شایسته است و پلیس در کنار تلاش شبانه ‌روزی برای خدمت رسانی مطلوب در جامعه، باید دارای انضباط معنوی و ظاهری باشد.  جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی شهرستان ماهنشان را قابل تقدیر دانست و گفت: برای برقراری هر چه بهتر امنیت در جامعه باید تلاش مضاعفی را داشته باشیم.

جعفری  مشارکت مردم را در کاهش جرایم موثر خواند و اظهار کرد: تجربه نشان داده که هرجا مردم با پلیس همکاری داشتند طرح ها و ماموریت ها با موفقیت بیشتری اجرا شده است.

وی افزود: ایمان و اعتقاد مردم استان و پایبندی به ارزش های اسلامی و دینی و وحدت ملی، وظایف ما را برای خدمات رسانی بیشتر و مطلوبتر به مردم سنگین تر کرده است.  جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه در اجرای قانون باید اخلاق مد نظر قرار گیرد، تصریح کرد: تامین امنیت کشور از بزرگترین کارهای ارزشمندی است که ما توفیق خدمتگزاری در این زمینه را پیدا کرده ایم.

جعفری نیروی انتظامی را خدمتگزار مردم دانست و گفت: باید تمام تلاش ها و فعالیت های ما برای مردم و در جهت رضای خداوند متعال باشد.

انتهای پیام/شمیم ماهنشان

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: