موج رسا
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: نا امنی در منطقه گریبان آل سعود  را نیز خواهد گرفت.

کد خبر: ۱۵۸۵۷
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۴۶

محمد اسماعیلی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با اشاره به اقدامات اخیر دولت عربستان در قبال ایران اظهار داشت: اقدامات اخیر به ویژه حمله به سفارت ایران از سوی این کشور در یمن محکوم است.
وی با بیان اینکه آل سعود در باتلاق اختلافات درونی گرفتار است، ادامه داد: آل سعودی به‌ دنبال افزایش درگیری در منطقه است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حکام جدید آل سعود این رژیم را به سقوط سوق می دهند، افزود: درگیری و جنگ در منطقه موجب نابودی این کشور می شود.
اسماعیلی با اشاره به حمایت آل سعود از تکفیری ها و تروریست‌ها برای ناامن کردن کشورهای منطقه گفت: این نا امنی گریبان این کشور را نیز خواهد گرفت.
وی گفت: امروز عربستان به اهداف خود برای درگیری در منطقه دست نیافته است و برای افزایش قدرت خود دست به هر کاری در منطقه می زند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اقدام علیه منافع سایر ملت ‌ها و حمایت از تروریست‌ ها، را از برنامه های امروز آل سعود عنوان کرد و گفت: عربستان باید پاسخگوی اقدامات اخیر خود باشد.
وی با اشاره به واکنش جهانی به اقدامات آل سعود به ویژه اعدام شیخ نمر گفت: این اقدام نیز موجب تضعیف جایگاه عربستان شده است.
وی با غیرقابل توجیه دانستن اقدام عربستان و حامیانش در حمله نظامی به یک کشور اسلامی گفت: عربستان در یمن جنایت های متعددی را انجام داده است که کشتار مردم بی دفاع این کشور از جمله این جنایت ها است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شکست عربستان سعودی در یمن قطعی شده است، افزود: این کشور برای بزرگ نمایی خود دست به اقدامات بدتری می زند.


انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: