موج رسا
مسئول هنرهای تصویری حوزه هنری زنجان خبر داد

مسئول هنرهای تصویری حوزه هنری  زنجان گفت: امسال 8فیلم کوتاه  در قالب مستند، پویانمایی، داستانی و تجربی توسط حوزه هنری زنجان تولید شده است .

کد خبر: ۱۵۸۸۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰

میثم سیفی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا,  اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 8 فیلم کوتاه توسط حوزه هنری استان زنجان تولید شده و تا پایان سالجاری چند اثر دیگر هم ساخته خواهد شد.

وی با اشاره به اکران هفتگی فیلم کوتاه در حوزه هنری استان زنجان به طور ثابت در روزهای چهارشنبه، تصریح کرد: این برنامه با هدف نمایش آثار جدید تولید شده در کشور و به منظور ارتقاء سطح فیلم بینی هنرمندان استان برگزار می شود. مسئول هنرهای تصویری حوزه هنری استان زنجان در ادامه از اکران همزمان فیلم های ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار در حوزه هنری استان زنجان خبر داد و افزود: مستند «برای احمد» که از تولیدات این حوزه است در سانس ویژه جشنواره عمار در سالن 2 سینما فلسطین در تهران اکران شده است. سیفی در ادامه گفت: این مستند با موضوع شهادت احمد مرتضایی، اولین شهید انقلاب اسلامی و راهپیمایی مستقل و خودجوش زنان زنجانی برای نخستین بار در جریان اعتراض به این موضوع و حمایت از انقلاب اسلامی در زنجان است.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: میثم سیفی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 8 فیلم کوتاه توسط حوزه هنری استان زنجان تولید شده و تا پایان سالجاری 8 فیلم کوتاه توسط حوزه هنری استان زنجان تولید شده و تا پایان سالجاری چند اثر دیگر هم ساخته خواهد شد. سیفی اظهار کرد: امسال 8فیلم کوتاه در قالب مستند، پویانمایی، داستانی و تجربی توسط حوزه هنری زنجان تولید شده است. وی با اشاره به اکران هفتگی فیلم کوتاه در حوزه هنری استان زنجان به طور ثابت در روزهای چهارشنبه، تصریح کرد: این برنامه با هدف نمایش آثار جدید تولید شده در کشور و به منظور ارتقاء سطح فیلم بینی هنرمندان استان برگزار می شود. مسئول هنرهای تصویری حوزه هنری استان زنجان در ادامه از اکران همزمان فیلم های ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار در حوزه هنری استان زنجان خبر داد و افزود: مستند «برای احمد» که از تولیدات این حوزه می باشد در سانس ویژه جشنواره عمار در سالن 2 سینما فلسطین در تهران اکران شده است. سیفی در ادامه گفت: این مستند با موضوع شهادت احمد مرتضایی، اولین شهید انقلاب اسلامی و راهپیمایی مستقل و خودجوش زنان زنجانی برای نخستین بار در جریان اعتراض به این موضوع و حمایت از انقلاب اسلامی در زنجان می باشد. 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: