موج رسا
جدیدترین اپلیکیشن مایکروسافت برای سیستم عامل iOS، نرم افزاری کارا و سودمند برای انجام وظایف معمول نیست، بلکه یک اپلیکیشن برای ثبت تصاویر سلفی است. این اپلیکیشن به سادگی هر چه تمام تر، Microsoft Selfie نامگذاری شده و نرم افزاری است برای افزایش کیفیت عکس به وسیله دستکاری بالانس رنگ، رنگ پوست و نور در تصویر.
کد خبر: ۱۶۰۳۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۹

به گزارش موج رسا, این اپلیکیشن، ورژن ساده تر و دقیق تری نسبت به Lumia Selfie است که مایکروسافت آن را به صورت انحصاری برای تلفن های ویندوزی عرضه نموده است. رویکردهای جدید مایکروسافت نشان می دهد که اپ هایی نظیر مایکروسافت سلفی صرفا یکی از راه های بهره گیری از یادگیری ماشینی در اتفاقات روزمره است.

 
چند ماه پیش نیز مایکروسافت با عرضه نرم افزاری، قادر بود تا سن حدودی را از روی تصاویر تشخیص دهد و گرچه در برخی موارد نرم افزار مایکروسافت چندان دقیق عمل نمی کرد اما نشان می دهد که ردموندی ها مرتبا در حال تکرار این روند هستند.

هر 13 فیلتری که برای تصاویر در نظر گرفته شده اند، چیزهای اضافی موجود در تصویر را از بین برده و در مجموع، کیفیت تصویر بهتری را در اختیار کاربر قرار می دهند. جالب است که می توانید با نگه داشتن انگشت خود روی دکمه Compare یا مقایسه، دو تصویر را در کنار هم ببینید تا متوجه شوید عکس جدید و ادیت شده چقدر تغییر داشته است.

نرم‌افزار فوق را از لینک زیر دانلود کنید.

هدیه ویژه مایکروسافت برای کاربران اپل
 
 منبع: دیجیاتو

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: