موج رسا
کد خبر: ۱۶۲۷۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۹

به گزارش موج رسا, حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای در ابتدای نشست خبری خود با بیان اینکه تاکنون ۴۰ پرونده تخلف انتخاباتی تشکیل شده است اظهار داشت: عده‌ای در فضای مجازی اقدام به تخریب تمام نامزدهای انتخاباتی می‌پرداختند که در این زمینه تعداد از این افراد شناسایی و دستگیر شده‌اند.

وی ادامه داد: در این زمینه توسط این افراد، حدود ۷۰۰ پیامک در فضای مجازی پخش شده است.

سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: خواهشمندیم قبل از اعلام رسمی مراجع ذی‌صلاح گمانه‌زنی در مورد کسانی که صلاحیت‌ آنها رد شده و یا آنکه احراز نشده است، صورت نگیرد و از این کار اجتناب شود به‌ویژه گمانه‌زنی‌هایی که خلاف قانون است و افراد در این موارد شکایت می‌کنند.

* آماده کمک به دولت هستیم

معاون اول قوه قضاییه در ادامه نشست خبری به مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ اشاره کرد و گفت: با مقاومت ملت و مسئولان و رهنمودهای حکیمانه رهبر انقلاب، مذاکرات به این مرحله‌ای که شاهد هستیم رسید و بخشی از ظلم عظیمی که دشمن و در رأس آن آمریکا بر ملت ما روا داشته بود رفع شد و بخشی از تحریم‌ها نیز برطرف گردید.

وی افزود: امیدوارم با تلاش همگان و همه قوا، دولت با وعده‌های داده شده و با مجاهدت بیش از پیش از رکود خارج شود و در از میان برداشتن مشکلات مردم قدم‌های بلندتری بردارد.

محسنی‌اژه‌ای تأکید کرد: در این خصوص قوه قضاییه آمادگی دارد که در جهت کمک برای سرمایه گذاری، رفع مشکلات معیشتی مردم، تولید بیشتر و رفع بیکاری مساعدت کند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: