موج رسا
کد خبر: ۱۶۵۳۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۴

به گزارش موج رسا, حجت‌الاسلام حسین قیومی عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری، در خصوص اظهارات برخی طرفداران دولت مبنی بر مدیون بودن اصلاح‌طلبان به دولت حسن روحانی، اظهار داشت: اینکه هر کس چه گفته است، باید خودش پاسخگو باشد ولی در شرایط انتخابات همه نیروها و حتی اصول‌گرایان باید به این توجه داشته باشند که به صورت یک جبهه واحد عمل کنند تا مردم را دچار تشتت نکنند، چراکه ما به وحدت ملی نیاز داریم.

وی افزود: اینکه برخی بخواهند اصلاح‌طلبان را در پیروزی آقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری نادیده بگیرند، چه در آمدن و چه در بقای‌اش، کم‌لطفی می‌کنند. چراکه 14 و 15 میلیونی که به آقای روحانی رأی دادند، در جامعه هستند، ممکن است برخی منفعل شده باشند ولی این افراد نیروی الیت و "به درد بخور" جامعه هستند.

عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری گفت: اگر بخواهیم 14 و 15 میلیون فردی که به آقای روحانی رأی داده‌اند را نادیده بگیریم، کم لطفی کرده‌ایم و این موضوع باعث تشتت می‌شود و این به نفع هیچ کس نیست.

قیومی تأکید کرد: چه اصلاح‌طلبان بخواهند یک گروه را نادیده بگیرند و چه دیگران بخواهند این کار را بکنند؛ بویژه آنهایی که به دنبال آقای روحانی آمده‌اند؛ باید پرسید قبل از اینکه آقای روحانی سر کار بیاید، این افراد کجا بوده‌اند؟ کسی آنها را نمی‌دید ولی در مقابل سابقه اصلاح‌طلبان که از آنها روشن‌تر است.

وی یادآور شد: این مسائل کم لطفی‌هایی است که در عالم سیاست می‌شود و به نظر بنده در جامعه دینی باید اصل تقوا در نظر داشته باشد که متأسفانه خیلی‌ها ندارند.

عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری در پاسخ به این پرسش که آیا آقای روحانی و دولتش می‌تواند بدون حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات 96 رأی آورد، گفت: این یک خواب ندیده‌ای است، مگر می‌شود او بخواهد 14 یا 15 میلیون رأی را نادیده بگیرد؛ این بازی‌هایی است که کاسه‌های داغ‌تر از آش در می‌آورند؛ این‌ها که می‌فهمند، حتی آقای هاشمی که پشتیبان آقای روحانی است بهتر از هر کسی می‌فهمد که نمی‌شود این طیف جامعه را (اصلاح‌طلبان) فراموش کرد، حالا عنوان آن اصلاح‌طلبان است، ولی گروه‌های زیادی از جامعه را در بر می‌گیرد و این گروه قشر روشنفکر و الیت و مدیران جامعه هستند؛ این گروه‌ یک روستایی نیست که با کدخدا بیاید و با کدخدایش برود.

عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری تأکید کرد: دولت آقای روحانی نباید اصلاح‌طلبان را نادیده بگیرد.

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط:
برچسب ها: پیروزی روحانی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: