موج رسا
به مدت هفت روز

به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر،سومین جشنواره تک ‌نوازی و گروه ‌نوازی موسیقی با عنوان آوای امید در فرهنگسرای زنجان آغاز به کار کرده است.

کد خبر: ۱۶۵۸۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۰

به گزارش موج رسا, جشنواره موسیقی آوای امید، در دو بخش تک ‌نوازی و گروه ‌نوازی از 11 بهمن آغاز به کار کرده و هنرمندان در سازهای بخش تک‌ نوازی جشنواره شامل سه تار، تار ایرانی، عود، سنتور، سازدهنی، فلوت ریکوردر و قارمان و ناغارا، ویولن، قانون، تنبک، پیانو، گیتار، تار ایرانی و آذربایجانی، سه تار، عود بربط، سنتور، آواز ایرانی و آذری، ویولن ایرانی، کمانچه، قانون، تنبور، تنبک، دف، نی، پیانو، گیتار کلاسیک و کلاسیک، و فلامینگو، قوپوز، ساز آشیقی، سازهای بادی شامل بالابان، فلوت، ترومپت و کلارینت به هنرمندی می پردازند.

همچنین هنرمندان در ساز قوپوز شامل سنتی و آذری، نی، ترومپت و کلارینت تار آذری، قارمان، ناغارا، تنبور، دف، بالابان، کمانچه آذری، نیز در بخش گروه نوازی به رقابت می پردازند.

علاقه مندان می توانند اجراهای جشنواره موسیقی آوای امید را بخش تک‌ نوازی در نوبت صبح از 8 و 30 دقیقه تا 13 و اجراهای گروه نوازی نیز از ساعت 15 و 30 دقیقه تا ساعت 21 شب انجام تماشا کنند.

پس از اجرای گروه ها و تک نوازان در نهایت اختتامیه این جشنواره ساعت 15 تا 18 عصر روز 18 بهمن ماه سال جاری در سالن هلال برگزار می شود.

انتهای پیام/ن

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: هنرمند موسیقی آواز 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: