موج رسا
جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور:

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از تمام مشکلات است افزود: امروزه ملت شریف ایران اسلامی در تمام عرصه های کشور خوب درخشیده و نسبت به هشت سال دفاع مقدس چندین قدم جلوتر عمل می کنند که این خود نمونه ای از گسترش و رشد اقتصاد مقاومتی در کشور است.

کد خبر: ۱۶۶۸۵
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۵

به گزارش موج رسا, مراسم یادواره 116 شهید هشت سال دفاع مقدس شهرستان طارم امروز با حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور و هیئت همراه ، فرماندهی سپاه انصارالمهدی(عج) ، خانواده محترم شهدا ، ایثارگران، بسیجیان و سایر مسئولین ادارات این شهرستان در محل مسجد جامع شهر آب بر برگزار شد.

سردار علی فضلی در این مراسم با تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: فلسفه وجودی هشت سال دفاع مقدس احیاء سنت حسنه نماز بود.

وی با اشاره به اهمیت آسایش و امنیت موجود در کشور اظهار داشت: این امنیت و آرامش مرهون خون پاک هزاران شهید دفاع مقدس است که برگزاری این مراسمات می تواند قدردانی از شهدا و تجدید بیعت با شهدا و امام شهیدان باشد.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور عملیات والفجر هشت را یک عملیات غرور آفرین دانست و گفت: در این عملیات غواصان استان زنجان که این استان مهد غواصان هشت سال دفاع مقدس است خوب نقش آفرینی کردند.

سردار علی فضلی خاطرنشان کرد: سکینه و آرامشی که در وجود غواصان دریا دل حکمفرما بود قابل گفتار و بیان نیست چون آنها با اخلاص با خدای خویش معامله کرده و عهد بسته بودند بنا براین بخاطر این عمل شایسته کارشان پیش می رفت.

مسئول قرارگاه راهیان نور کشور با تأکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از تمام مشکلات است افزود: امروزه ملت شریف ایران اسلامی در تمام عرصه های کشور خوب درخشیده و نسبت به هشت سال دفاع مقدس چندین قدم جلوتر عمل می کنند که این خود نمونه ای از گسترش و رشد اقتصاد مقاومتی در کشور است.

وی اظهار داشت: امروزه تمام ملت ایران اسلامی به بلوغی رسیده اند که با هشت سال دفاع مقدس فرق دارد بنا براین کاری کرده اند که دشمنان اسلام را به التماس انداختند که نمونه بارز آن در آبهای خلیج فارس دستگیری و اسارت سربازان آمریکایی و انگلیس بود.

سردار علی فضلی با اشاره به مسائل سیاسی روز در کشور به مسئله مهم انتخابات در کشور اشاره کرد و افزود: بر همگان واجب است در این انتخابات شرکت کرده و سرنوشت کشور خویش را تعیین کنند و دشمنان اسلام را از رسیدن به اهداف شومشان ناکام بگذارند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: