موج رسا
خطیب نماز جمعه ایجرود:

خطیب نماز جمعه ایجرود با بیان اینکه انتخابات یک نفس تازه برای کشور است،گفت: ملاک در انتخابات قانون است نه سلایق همه گروها و سلیقه ها باید به قانون عمل کنند قانون در مجلس تصویب می شود و در شورای نگهبان تایید می شود،شورای نگهبان یک نهاد قانونی است که برای صیانت و حفاظت از جمهوریت و اسلامیت نظام تشکیل شده است.

کد خبر: ۱۶۷۰۴
تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۳

به گزارش موج رسا, حجت الاسلام محمد باقر مقدمی درخطبه های امروز نماز جمعه ایجرود با اشاره اینکه ۳۷ سال است که با سلامتی و صمیمیت و امنیت و آرامش انتقال قدرت از گروهی به گروه دیگر صورت می گیرد، اظهار داشت: این امر موید شعور و آگاهی و صلابت و قدرت مردم و تدابیر و هدایت های دقیق مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه وزیر کشور در مورد رعایت قانون گفت: کسی حق ندارد به ظن اینکه قانون درمورد او رعایت نشده شخصا و خارج از مجاری قانون اقدام کند، افزود: امروز همه دنیا قبول دارند که مردم سالاری در ایران یک مردم سالاری دینی و دموکراسی خدشه ناپذیر است و بعضی ها در رابطه با عدم احراز صلاحیت بعضی اشخاص که نسبت به نهاد قانونی و مورد تایید امام (ره) حمله و انتقاد دارند، حتی آنقدر این حمله به شورای نگهبان ناپسند و بی مورد بود که صدای طرفداران خودش را هم در آورد.

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه آقایان باید حواسشان جمع باشند که دشمن در کمین است ، ادامه داد: این اظهارات ساختار شکنانه اولین روز دهه مبارک فجر سبب خوشحالی و ذوق زدگی رسانه های غربی و عربی شد و مورد استقبال رسانه های دشمن مثل عربستان که به خون طرفداران جمهوری اسلامی ایران تشنه هست واقع شد.

حجت الاسلام مقدمی با اشاره به اینکه انتخابات یک نفس تازه برای کشور است، تصریح کرد: ملاک در انتخابات قانون است نه سلایق همه گروها و سلیقه ها باید به قانون عمل کنند قانون در مجلس تصویب می شود و در شورای نگهبان تایید می شود،شورای نگهبان یک نهاد قانونی است که برای صیانت و حفاظت از جمهوریت و اسلامیت نظام تشکیل شده است.

خطیب نماز جمعه ایجرود با بیان اینکه در وصیت نامه امام خمینی (ره) چنین آمده است از شورای نگهبان می خواهم و توصیه می کنم چه در این نسل و چه در نسل آینده با کمال قدرت و دقت وظایف اسلامی و ملی خود را ایفا کنند، افزود: این نهاد تحت تاثیر هیچ قدرتی واقع نشده است و از قوانین مخالف با شرع و قانون اساسی بدون هیچ ملاحظه ای برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به رزمایش ولایت ۹۴ که پیام دوستی برای کشورهای هم جواررا به دنبال داشت، ادامه داد: اما برای دشمنان و استکبار جهانی اخطار است که اگر خیال تعرض به نظام را دارند جمهوری مقتدر اسلامی ایران را دارند با برخورد برق آسا نیروهای مسلح ایران اسلامی قلع و غم خواهند شد و این حائز اهمیت است که بگویم استقلال و امنیت هر کشور و دولت اعم از داخلی و خارجی نیز در سایه قدرت و توان نظامی تامین می گردد و مقابله با مهاجمان خارجی یا کسانی که در داخل کشور با نقض قوانین امنیت اجتماعی را مختل می کنند با توان نظامی حل می شود.

حجت الاسلام مقدمی با بیان اینکه هدف از برگزاری این رزمایش نمایش توان دریایی در مقابل دشمن می باشد،ادامه داد:قدرت دریایی ارتش با پرتاب انواع موشکها ی پیشرفته و زیر دریایی ها و ناو شکن ها اقتدار و عظمت این نیرورا به نمایش گذاشت.

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه همت و اتحاد ملت ایران در طول تاریخ بشری بی سابقه بوده است ، ادامه داد: اما مردم صحنه را خالی نکردند و با بصیرت و استقامت و نیز از همه مهم تر با مدیریت و هدایت رهبری همه توطئه ها را خنثی کردند وامسال نیز با شرکت در ۲۲ بهمن و دو انتخابات سرنوشت ساز نیز توطئه های دشمن را خنثی خواهد شد.

وی با اشاره به ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و سقوط نظام شاهنشاهی در سال ۱۳۵۷ ، گفت : پیروزی انقلاب اسلامی برای بسیاری از تحلیل گران بعنوان معمای قرن و پدیده منحصر به فرد ، کم نظیر و در واقع بی نظیر تلقی می شود.

انتهای پیام/

 ایجرود خبر

مطالب مرتبط:
برچسب ها: انتخابات 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: