موج رسا
امام جمعه شهرستان طارم:

امام جمعه شهرستان طارم با تأکید بر اینکه تبلیغات زود هنگام برخلاف قانون است ، گفت: کسی که می خواهد در امر قانون گذاری باشد نباید دست به این کار بزند.

کد خبر: ۱۶۹۱۰
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۰

به گزارش موج رسا، حجت الإسلام محمد صادق پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم شهرستان طارم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: این حضور یک تجدید بیعتی با امام راحل و مقام معظم رهبری و شهدا بود.

وی خاطرنشان کرد: شرکت در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور بی سابقه بود حتی دشمنان اسلام هم به این عمل اقرار کردند بنابراین این یک تو دهنی محکمی برای آمریکا و طرفدارانش بود امیدوارم خداوند متعال در تمام عرصه ها ی کشور پشتیبان این مردم باشد.

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به فضای انتخابات در کشور اظهار داشت: بعضی نامزدهای انتخاباتی زودهنگام شروع به تبلیغات کرده اند این عیب است برای کسی که می خواهد در آینده برای این کشور قانون وضع کند .

صادقی پور تصریح کرد: طرفداران نامزدها باید اخلاق و قانون انتخاباتی را مراعات کنند تا عده ای در این میان دچار زیان و خسارت نشوند بنابراین شایسته است بیشتر به فکر آخرت و سرنوشت کشور خویش باشند.

وی با اشاره به مسائل سیاسی روز و بومی شدن دانش هسته ای در کشور ایران اظهار داشت: وندی شرمن می گوید اگر می خواستیم می توانستیم مراکز هسته ای ایران را ویران کنیم اما نمی توانستیم دانش هسته ای را از آنها بگیریم بنابراین این یک حقیقت است از توان آمریکاییها این کار مقدور نیست چون تو دهنی محکمی از مردم ، سپاه و ارتش می خوردند.

خطیب جمعه طارم به ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(ص) اشاره کرد و گفت: ایشان در مدینه بدنیا آمد و در مجلس یزید در خطبه هایش یزیدیان را رسوا کرد و گفت: بخدا قسم تو نمی توانی ما را از یاد مردم ببری و نمی توانی خاندان ما را از بین ببری چون ایشان جرأت علوی داشت.

وی خاطرنشان کرد: حضرت امام خمینی (ره) فتوی قتل سلمان رشدی را امضا کرد و گفت: هرکس دستش به او برسد باید او را بکشد آن حضرت با این فتوی جلوی ضربه به اسلام را گرفت و سلمان رشدی با این فتوی بیچاره شد.

انتهای پیام/

برگ زیتون 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: