موج رسا
رئیس سازمان صنعت و معدن استان زنجان:

رئیس سازمان صنعت و معدن استان زنجان از ساماندهی معادن استان زنجان خبرداد و گفت: در این راستا محدوده‌ها و ظرفیت‌های معادن استان زنجان مورد مطالعه قرار گرفته‌اند.

کد خبر: ۱۶۹۸۱
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۷

ناصر فغفوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به اینکه تمام معادت تک تک ذخیره موجود و ذخیره برداشت و محدوده‌های اکتشاقی با کمک نظام مهندسی مورد مطالعه قرار گرفته شد، اظهار کرد: این مطالعات در مدت 4 سال انجام شده است.

وی بیان کرد: برای مطالعه این کار در حدود 70 مهندس معدنکار به کار گرفته شد.

رئیس سازمان صنعت و معدن استان زنجان با اشاره به اینکه این معان وقتی که شناسایی شد در دو مرحله مورد مطالعه قرار داده شد، ابراز کرد: این اقدام باعث می‌شود که معادن استان زنجان تعیین تکلیف شود.

وی با اشاره به اینکه در استان زنجان بحث معادن یک بحث غیر تخصصی بود، بیان کرد: بخشی از فعالیت‌های معدنی به مسئله خرید و فروش محصولات این حوزه توجه می‌شد.

فغفوری با اشاره به اینکه با افرادی که در زمینه معدن در استان زنجان فعالیت می‌کند تعامل خوبی داریم، بیان کرد: در حوزه معدن شفاف سازی خوبی صورت گرفته است.

وی ابراز کرد: ثبت محدویت‌های معدنی در استان زنجان از طریق سیستمی انجام می‌شود.

رئیس سازمان صنعت و معدن استان زنجان با اشاره به توسعه حوزه تجارت در استان زنجان تصریح کرد: در حوزه تجارت نیز احداث فروشگاه‌های بزرگ در اولویت‌کاری ما بوده تا با این روش هزینه‌ها توزیع را کاهش دهیم.

وی ابراز کرد: باید به این سمت حرکت داشته باشیم که از احداث واحد‌های صنفی که به صورت جزیره‌ای عمل می‌کنند و سبب افزایش هزینه‌های توزیع می‌شوند خودداریم کنیم و به سمت احداث فروشگاه‌های زنجیره‌ای حرکت کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: معادن 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: