موج رسا
استاندار زنجان

استاندار زنجان  با بیان اینکه اعتبار اعزام راهیان نور، ستاد کل نیروهای مسلح برای کل کشور15 میلیارد تومان است، گفت: سهم استان زنجان از این، مبلغ 400 میلیون تومان خواهد بود، که مسئولان مربوط پیگیر، این سهم باشند.

کد خبر: ۱۶۹۸۶
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۰

به گزارش موج رسا, جمشید انصاری ظهر امروز در جلسه ستاد راهیان نور استان زنجان با تقدیر از حضور گسترده مردم استان زنجان در راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد:  ایثارگری و جان فشانی های رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس باید به نسل آینده منتقل شود.

وی با بیان اینکه، اردوی راهیان نور نقش موثری در زنده نگهداشتن فرهنگ مقاومت و یاد و خاطره شهدا دارد، زنجان گفت: قرار گرفتن در جزئیات حماسه ها و فداکاریهای رزمندگان در دفاع از کشور و آرمانهای امام، ره توشه و سرلوحه، جوانان در دفاع از آرمانهای انقلاب و تداوم راه شهدا است.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه تغییری در برنامه اعزام راهیان نور در زنجان اعمال نمی‌شود، افزود: با توجه به اینکه سال قبل برنامه خوبی اجرا شد، از همین رو امسال نیز همان رویه را در پیش می‌گیریم.

انصاری با اشاره به اینکه همه افرادی که سال قبل مسئولیتی داشتند، امسال نیز همان مسئولیت را خواهند داشت، گفت: دقیقا مسئولیت‌ها نیز بر همان روال قبلی خواهد بود و جابه‌جایی در این زمینه انجام نخواهد شد.

استاندار زنجان با بیان اینکه تدارکات کاروان‌های راهیان نور به صورت متمرکز انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: مجموعه‌های محصولات فرهنگی ارائه شده به این کاروان‌ها باید باکیفیت و قابل استفاده باشد تا تاثیرگذاری مورد نظر را بر دریافت کنندگان بگذارد.

انصاری در ادامه، بر لزوم استفاده از بسته های مناسب فرهنگی و سرکشی مسئولین اجرایی به منطقه جهت بررسی بهتر جزئیات تاکید کرد.

استاندار زنجان با تاکید بر پیگیری گرفتن اعتبار استان از ستاد کل نیروهای مسلح افزود: با گرفتن اعتبار با کیفیت بهتری می‌توان این کار را انجام داد.

انتهای پیام/پ

 

 

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: راهیان نور 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: