موج رسا
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان خبر داد

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: پس از انجام جلسات هماهنگی و مراسم قرعه کشی با حضور نمایندگان کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری  زمان بندی ضبط و پخش برنامه های تبلیغاتی  کاندیداهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری مشخص و پخش برنامه های تبلیغاتی از 24 بهمن آغاز شد. 

کد خبر: ۱۶۹۸۸
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۸

مرتضی صفری امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در این خصوص گفت: در این ویژه برنامه ها  کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان، برنامه ها ، نقطه نظرات و دیدگاه های خود را درباره مسائل مهم و مختلف از طریق رسانه استانی ارائه می کنند تا مردم استان به خوبی با کاندیداها آشنا شده و انتخاب درستی را انجام دهند.

وی افزود: برابر ضوابط تعیین شده در آیین نامه تبلیغات کاندیداها و در نظر گرفتن تعداد داوطلبان استان، برای هر کاندیدا  یک برنامه 20 دقیقه ای تلویزیونی و یک برنامه 25 دقیقه ای رادیوئی و هربرنامه نیز با یک یا در نهایت 2بار تکرار در نظر گرفته شده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان ادامه داد: برنامه های تبلیغاتی تولید شده، مطابق قانون می بایست در کمیسیون بازرسی تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان رهبری مورد تأیید قرار گیرد که با هماهنگی به عمل آمده جلسه این کمیسیون با حضور استاندار، معاون سیاسی، امنیتی استانداری، رئیس کل دادگستری استان، رئیس دفتر هیئت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان استان و مدیرکل  صدا و سیما تشکیل و برنامه های تبلیغاتی تولید شده مورد بازبینی  و تأئید قرار گرفت.

شایان ذکر است: نمایندگان کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری دراستان هم، با قدردانی از رسانه ملي و بالاخص استانی در  فراهم کردن شرایط مطلوب برای داوطلبان، بر وحدت و همدلی همه داوطلبان بمنظور خلق حماسه ملی با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای در هفتم اسفند ماه تاکید کردند.

برابر قانون ، 22 بهمن تا 5 اسفند زمان تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان رهبری در کشور تعیین شده است و این برنامه ها برابر قرعه کشی صورت گرفته از مورخه24بهمن ماه از شبکه استانی اشراق و صدای مرکز زنجان پخش خواهد شد.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: مجلس خبرگان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: