موج رسا
رئیس کمیسیون حمل و نقل و خدمات شهری شهرداری زنجان:

رئیس کمیسیون حمل و نقل و خدمات شهری شهرداری زنجان با اشاره تاکید بر مشارکت دستگاه‌های اجرایی استان در جذب سرمایه گذار گفت: دستگاه‌های اجرایی برای جذب سرمایه‌گذار در زنجان مشارکت کنند.

کد خبر: ۱۷۴۸۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۲

به گزارش موج رسا, معصومه حمزه تبار شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شهرداری زنجان 40 درصد افت درآمد دارد و این مشکل تقربیا در تمام شهرداری‌ها وجود دارد، اظهار کرد: موضوعی مهمی که وجود دارد این است که انجام هر پروژه‌ای نیاز به هزینه دارد و اگر منابع مالی نباشد پیشرفتی در انجام و تکمیل پروژه‌ها نخواهد بود.

وی افزود: شهرداری زنجان در بحث درآمد زایی عملکرد ضعیفی دارد و احساس می‌کنم در این راستا اقدامات خوبی انجام نشده است.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و خدمات شهری شهرداری زنجان با اشاره به اینکه قرار نیست که همه شهرداری‌ها افت درآمد داشته باشند ما نیز کاری انجام ندهیم، افزود: شهرداری یک ارگان خدمات رسان بوده و می‌تواند درآمد زیادی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه بحث درآمد زایی موضوع مهمی در شهرداری است و تقریبا در این راستا در زنجان کم کاری شده است، گفت: یک سری از پروژه‌ها مانند جدول گذاری در سطح شهر زنجان به صورت نیمه کاره رها شده است و علت آن نیز به منابع مالی برمی‌گردد.

حمزه تبار با اشاره به اینکه ما در بحث خدماتی به شهروندان ضعیف عمل کردیم، بیان کرد: به عنوان مثال ما در مرکز شهر یک نیمکتی برای نشستن شهروندان نداریم.

وی افزود: بررسی کمبود امکانات و مشکلات موجود در سطح شهر زنجان با انجام پیگیری‌ها باز به بحث نبود بودجه مواجه می‌شویم.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و خدمات شهری شهرداری زنجان با اشاره به موضوع جذب سرمایه گذار در زنجان گفت: این مباحث تا حدودی در شهرداری و شورا حل شده و تا زمانی که مسئولان استانی در بحث سرمایه‌گذاری مشارکت نکنند پیشرفتی در این بخش نخواهیم داشت.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: