موج رسا
رییس مرکزمدیریت راههای حمل و نقل زنجان زنجان خبر داد

رییس مرکزمدیریت راههای اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان گفت: زنجان در وضعیت پایداری داده های سامانه های ثبت تخلفات سرعت رتبه نخست را از آن خود کرد.

کد خبر: ۱۷۵۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۶

به گزارش موج رسااستان زنجان در سه ماه نخست سالجاری در وضعیت پایداری داده های سامانه های ثبت تخلفات سرعت درکشور رتبه اول را کسب کرده است. 

محمد امینی با اعلام این خبر گفت: از مواردی که توسط مرکزمدیریت راههای کشور مدنظرقرار میگیرد،پایداری سامانه ها به شرط ارسال تخلف درسامانه جامع حمل و نقل هوشمند است.

وی یادآور شد: براساس فعال بودن سامانه ها و میزان تخلفات و ترددهای ارسالی،تحلیلی از وضعیت عملکردی سامانه های خود از نظرنرم افزاری و سخت افزاری سیستم صورت می گیرد.

امینی تصریح کرد: بر اساس عملکرد مرکزمدیریت راههای اداره کل حمل و نقل و پایانه های  استان زنجان درسه ماهه نخست سالجاری، استان زنجان ازمیان 29 استان بهترین عملکرد پایداری را درارسال اطلاعات برخط به سامانه جامع هوشمند(ITS( داشته است .

وی با اشاره به اینکه سرعت غیرمجاز همواره به عنوان یک عامل مهم درتصادفات و تلفات ناشی از آن در جاده های کشور مطرح است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 20 دوربین ثبت سرعت درمحورهای مواصلاتی استان زنجان درحال بهره برداری است.

این مسئول افزود: بی شک کنترل سرعت درمحورهای مواصلاتی استان می تواند به عنوان یک اقدام کاربردی و پیشگیرانه  از  بروز حوادث ناگوار جاده ای جلوگیری کند.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: تخلفات 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: