موج رسا
جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان:

جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: میزان جرائم رانندگی در زنجان با کاهش چشمگیری همراه بوده است.

کد خبر: ۱۷۵۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۹

مراد جعفری در گفت‌ و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی در تمام حوزه ‌های ماموریتی خود آموزش و راهنمایی را راهبرد خود قرار داده است.

وی افزود: ارتقای فرهنگ ترافیک علاوه بر همکاری مردم مشارکت سایر نهادها و دستگاه‌ ها را نیز به دنبال دارد.

این مسئول خاطرنشان کرد:  با توجه به رعایت قوانین از سوی رانندگان رویکرد پلیس نیز بیشتر سمت و سوی ارشادی و راهنمایی به خود گرفته و امیدواریم با همت مردم فهیم و حسینی استان این روند بیش از پیش تداوم داشته باشد.

وی گفت: بنابر گزارش پلیس راهنمایی و رانندگی استان میزان اعمال قوانین راهنمایی و رانندگی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در سطح استان کاهش محسوسی داشته است.

جعفری با بیان اینکه بین قانونمندی مردم در حوزه راهنمایی و رانندگی با اعمال قوانین راهنمایی و رانندگی رابطه مستقیمی وجود دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش تعداد خودروها و همچنین افزایش صدور گواهینامه رانندگی در استان میزان اعمال قانون در زمینه راهور و راه کاهش ملموسی داشته که نشان از قانونمندی دارد.

این مسئول ادامه داد: برابر آمارهای ثبت شده در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل میزان جرائم رانندگی در زنجان با کاهش چشمگیری همراه بوده که نشان از افزایش سطح تعامل و همکاری مردم با پلیس دارد.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: