موج رسا
مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان خبرداد

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان با اشاره به تردد وسایط نقلیه در محورهای استان زنجان گفت: بیش از 2 میلیون وسائط نقلیه در 40 روز تابستان از محور‌های استان زنجان تردد کرده است.

کد خبر: ۱۷۶۷۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۶

محمود آقا محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا, از تردد بیش از 2 میلیون وسائط نقلیه از استان خبر داد و اظهار کرد: با گذشت 40 روز از ماه تابستان مصرف فرآورده‌های بنزین و نفتگاز گاز حمل و نقل به مصرفی در حدود 74 میلیون لیتر رسیده است.

وی بیان کرد: باتوجه به موقعیت زنجان به عنوان کوریدور اتصال غرب به شرق در 40 روز ماه تابستان در حدود 2 میلیون و 300 هزار وسائط نقلیه از استان تردد کرده است.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان ابراز کرد: از این میزان ترددد 673 هزار در محور قزوین- زنجان ورودی به استان 704 هزار در محور زنجان- قزوین خروجی استان، 490 هزار در محور تبریز- زنجان ورودی استان و نهایتاً 430 هزار تردد در محور زنجان- تبریز خروجی استان به ثبت رسیده است.

وی همچنین تصریح کرد: در این دوره زمانی 40روز نیز 38 میلیون و 300 هزار لیتر بنزین و 36 میلیون و 300 هزار لیتر نفتگاز در بخش حمل و نقل مصرف شده است.

آقا‌محمدیان ابراز کرد: مجموع میزان مصرف نفتگاز و بنزین بخش حمل و نقل در مدت زمان 40 روز تابستان امسال 74 میلیون و 600 هزار لیتر بوده که در مقایسه با مدت مشابه با مصرفی در حدود 67 میلیون و 600 هزار لیتر حاکی از یک افزایش12 درصدی است.

وی در ادامه نیز به میزان مصرف  CNG در تیر ماه امسال اشاره کرد و افزود: میزان مصرف CNG در تیر ماه امسال 12 میلیون متر مکعب بوده که این میزان مصرف در مقایسه با مصرف 10 میلیون و 370هزار متر مکعبی مدت مشابه نشان از یک افزایش 15 درصدی است.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان با اشاره به کثرت تردد وسائط نقلیه از استان زنجان ابراز کرد: افزایش میزان مصرف فرآورده با توجه به موقعیت استان و از طرفی افزایش تمایلات هموطنان به انجام مسافرتهای تابستانی و مسافرتی حادث شد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به گذشت 40روز از ماه تابستان این منطقه ضمن کسب آمادگی و انجام تمهیدات لازم هیچگونه مشکلی در تامین سوخت مسافران استان نخواهد داشت.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: