موج رسا
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان:

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: مهمترین رویکرد صدا و سیما در هفته دولت در سال جاری،انعکاس خدمات و دستاوردهای دولت است.

کد خبر: ۱۸۰۷۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۹

به گزارش موج رسا,مرتضی صفری در جمع خبرنگاران  با تقدیر از مسئولان برگزاری هشتمین نمایشگاه کتاب زنجان اظهار داشت: رویداد فرهنگی خوبی در سطح استان در قالب نمایشگاه کتاب شکل گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تاکید مقام معظم رهبری نیز توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی است، تصریح کرد: صدا و سیما در این راستا برنامه های مختلفی را در طول سال برگزار می کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با بیان اینکه برنامه سبزه میدان، به صورت روزانه نمایشگاه را پوشش می دهد، افزود: بخش های مختلف خبری رادیو و تلویزیون به موضوع نمایشگاه کتاب می پردازند.

صفری یادآور شد: همچنین از سوی صدا و سیمای مرکز زنجان نیز برنامه های مبسوطی از برگزاری نمایشگاه برای شبکه های سراسری آماده می شود.

وی با اشاره به آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، گفت: ویژه برنامه هایی در رادیو و تلویزون در این ایام پخش می شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از پخش ویژه نامه دستاورد در رادیو با حضور مدیران دستگاه های اجرایی، استاندار و معاونان استاندار خبر داد و گفت: این برنامه هر روز 45 دقیقه پخش می شود.

صفری با اشاره به اجرای برنامه" سلام زنجان" در تلویزیون با حضور فرمانداران، تصریح کرد:برنامه ای برای حضور استاندار برای تشریح عملکرد سه ساله دولت برنامه ریزی شده است.

وی با بیان اینکه از طریق آیتم های میان برنامه، پخش سرود و برنامه های موسیقی این هفته گرامیداشته می شود، گفت: مهمترین رویکرد صدا و سیما انعکاس خدمات و دستاوردهای دولت است تا به ایجاد امید در جامعه منجر شود.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: دولت 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: