موج رسا
رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیر خبر داد:

رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیر با بیان اینکه استقبال از بازسازی واقعه غدیر هرسال پرشکوه تر برگزار می‌شود، گفت: پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۳ میلیون نفر از بازسازی واقعه مردمی غدیر بازدید می‌کنند.

 

 
کد خبر: ۱۸۴۶۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۷

به گزارش موج رسا, به نقل از کوله بار؛ سردار یعقوب سلیمانی رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیر در دیدار با آیت‌الله علوی‌گرگانی اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته قرار است که واقعه غدیر در 167 نقطه کشور بازسازی شود.

وی با تاکید بر لزوم بازسازی واقعه غدیر افزود: اگر بتوانیم واقعه غدیر را به خوبی پیاده کنیم اقدام بسیار کوچکی در راستای ترویج این روز بسیار بزرگ انجام داده‌ایم.
 
سردار سلیمانی بیان کرد: بازسازی واقعه غدیر در کشورهای خارج از کشور نیز بازسازی می‌شود و قرار است در کشورهای سوریه و عراق نیز این واقعه بسیار مهم را بازسازی کنیم.
 
وی با اشاره به لزوم آشنایی نسل جوان با واقعه غدیر عنوان کرد: روز غدیر همانند دیگر مناسبت‌های مذهبی باید میدانی شود و به نمایش گذاشته شود.
 
رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیر با بیان اینکه مردمی بودن و مشارکت مردم در بازسازی واقعه غدیر از موضوعات با ارزش است، اظهارداشت: ائمه جمعه سراسر کشور در راستای بازسازی واقعه غدیر همکاری و مشارکت دارند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند و همانند دیگر مردم ما را در بازسازی این واقعه کمک می‌کنند.
 
وی با بیان اینکه استقبال از بازسازی واقعه غدیر هرسال پرشکوه‌تر برگزار می‌شود، گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از 3 میلیون نفر از بازسازی واقعه مردمی غدیر دیدن می‌کنند، این واقعه مردمی با همکاری و پشتیبانی مردم بازسازی می‌شود.
  

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: