موج رسا
امام جمعه شهرستان طارم مطرح کرد

امام جمعه شهرستان طارم از جمع آوری 81 میلیون تومان کمک نقدی و و غیر نقدی در جشن عاطفه ها در آستانه بازگشایی مدارس در این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۱۸۵۲۴
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۰

به گزارش موج رسا, به نقل از خبرنگار برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان طارم ضمن تبریک اعیاد امامت و ولایت، اظهار داشت: عید سعید غدیرخم عید الله اکبر است که یک واقعه تاریخی و تأثیرگذار بوده و ریشه الهی و قرآنی دارد.

وی خاطرنشان کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید قرار گرفته ایم که سالی دیگر برای آغاز رشد و شکوفایی است بنابراین از نظر رشد علمی به حد مطلوب نرسیدیم باید در این زمینه تلاش مضاعف صورت گیرد.

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره اهمیت تعلیم و تربیت اظهار داشت: وجود 36000 هزار دانش آموز و 5000 هزار معلم شهید در کشور ایران نشان می دهد این قشر همیشه پیشگام در دفاع از کشور هستند هر کجا که لازم باشد کلاسهای درس را به خط مقدم خواهند برد که این نشان از بصیرت آن قشر عظیم جامعه است.

صادقی پور از جمع آوری 81 میلیون تومان کمک نقدی و جنسی در جشن عاطفه ها در شهرستان طارم در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد و افزود: معنی این کمک ها این هست تا دانش آموزان بی بضاعت با روحیه ای شاد در سر کلاس درس حاضر شوند و معنی دیگر این کمک ها اینست که همه باید یکسان باشند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان طارم با اشاره به مشکلات بازار زیتون در سه راه کوهکن علیا اظهار داشت: بازار کوهکن یک بازار آشفته است خریدار و فروشنده روزانه 8 ساعت بدون داشتن امکانات رفاهی وقت خود را در آن محل صرف می کنند بعلت وجود راه بندان سنگین حتی پلیس راهور هم نمی تواند کاری انجام دهد .

صادقی پور تصریح کرد: شایسته است مسئولین با همکاری شهروندان مکانی را انتخاب کرده تا امکانات رفاهی داشته و برای گسترش این امر از خریداران و فروشندگان عوارض دریافت نمایند تا شهروندانی که از اقساء نقاط کشور برای خرید محصول زیتون به این شهرستان می آیند بدانند که این شهرستان مسئولی و فکری دارد.

وی با اشاره به مناسبت های هفته آغاز هفته دفاع مقدس را گرامیداشت و افزود: حمله رژیم بعثی عراق در 31 شهریور به کشور ایران اسلامی در چنین روزی اتفاق افتاد که ملت ایران هشت سال در مقابل دشمنان اسلام مقاومت کرد و شعارش این بود که ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: