موج رسا
امام جمعه شهرستان طارم:

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به اهمیت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: می توانیم درس ها و تجربیات دفاع مقدس را در اقتصاد مقاومتی اجرایی کنیم.

کد خبر: ۱۸۶۵۳
تاریخ انتشار: جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۰

به گزارش موج رسا, به نقل از خبرنگار برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن تبریک و گرامیداشت تقارن هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصیلی جدید اظهار داشت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی سپاه سنگر مستحکم انقلاب است که در طول هشت سال تحریم اقتصادی و نظامی ارگانی بنام سپاه بوجود آمد که وابسته به هیچ بیگانه ای نبود و از آنها کمک نگرفت.

وی صبر و ایمان را دو شاخصه مهم در وجود انسان دانست و افزود: از امیر مؤمنان نقل است که صبر نسبت به ایمان همانند ارزش سر برای بدن است که باید انسانها قدر این نعمت های خدادادی را بدانند.

امام جمعه شهرستان طارم اظهار داشت: هشتمین آغاز سرشماری نفوذ مسکن هم بصورت اینترنتی و حضوری انجام می شود که اؤلویت مهم در این کار همکاری و درست گفتن مردم است که ضرر آن به کسی نمی رسد بلکه منفعت آن به کشور می رسد بنابراین دولت از این طریق براحتی می تواند برای کشور برنامه ریزی کند.

صادقی پور با اشاره به فرا رسیدن زمان بازگشایی مدارس اظهار داشت: آغاز مدارس شیرین تر است ولی در کنار این شیرینی تلخی هم وجود دارد و آن اینست که ۳۰ درصد لوازم التحریر کشور ما از چین و سایر کشورهای خارجی فراهم می شود که این یک فاجعه عظیم است.

خطیب جمعه طارم با بیان اینکه در طول هشت سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام برای رودخانه وحشی اروند پل ساختند تا کشور ایران را به شهر فاو عراق متصل سازند که با یاری حق تعالی موفق هم شدند باید گفت این کار سخت است یا ساختن لوازم التحریر که بیشتر مواد اولیه آن در ایران وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در طارم دفاع مقدس را یک گنجینه عظیم دانست و افزود: درسهای زیادی در آن نهفته است بنابراین می توانیم درس ها و تجربیات دفاع مقدس را در اقتصاد مقاومتی اجرایی کنیم.

صادقی پور با اشاره به مشکلات شهرستان طارم تصریح کرد: بازار زیتون سه راهه کوهکن شهرستان طارم یک بازار آشفته است که نیازمند توجه و مراقبت ویژه است شایسته است نیروی انتظامی و پلیس راهور یک توجه ویژه نسبت به حل ترافیک این منطقه داشته باشند تا عبور و مرور راحت تر انجام شود.

img_8836

img_8839

img_8840

img_8837

انتهای پیام/

 

  

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: