موج رسا
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان:

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان گفت: یک هزار و 92 برنامه در راستای این مناسبت در استان زنجان برگزار می‌شود.

کد خبر: ۱۸۷۵۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۵

به گزارش موج رسا, سردار علیرضا صالحی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه استان زنجان پایتخت شور و شعور حسینی است٬ اظهار کرد: استان زنجان می تواند در بسیاری از برنامه‌ها پیشرو باشد.

وی افزود: احساس امنیت از وجود امنیت مهمتر است و امنیت یکی از نیازهای ضروری یک جامعه به شمار می‌رود چه بسا که وجود امنیت تنظیم کننده انسانها با یکدیگر است.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان بیان کرد: حرکت رو به رشد و توسعه در یک جامعه موفق امکان پذیر نخواهد بود مگر با امنیت امکان پذیر می شود.

وی به امنیت حاکم در کشور و جامعه اشاره و بیان کرد: امروز همه امنیتی که در کشور داریم از وجود شهدا است و شهدا هستند که برای ایرانیان عزت داده اند

و دفاع مقدس به اصطلاح پایان یافت ولی دفاع همچنان باقی است و بخوبی از حقمان به طرز واقعی دفاع میکنیم.

سردار صالحی گفت: هر ساله براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب  به عنوان روز نیروی انتطامی در نظر گرفته شده و عملکرد نیروی انتظامی در آن روز انعکاس می‌یابد.

 وی با اشاره به برنامه‌های اجرایی در هفته نیروی انتظامی گفت: یک هزار و 92 برنامه در راستای این مناسبت در استان زنجان برگزار می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه روز جمعه اولین روز از برنامه های نیروی انتطامی است٬ ابراز کرد: دیدار فرماندهان با مسئولان انتظامی در استان و امام جمعه زنجان و عیادت و سرکشی از بیماران و معلولان در بیمارستان‌ها از برنامه هایی است که در زنجان برگزار می شود.

وی با اشاره به افتتاح دوربین های ترافیکی در زنجان گفت: همایش راهوران نیز در هفته نیروی انتظامی  در استان زنجان برگزار می شود.

سردار صالحی از برگزاری مانور شهری موتور سیکلت سواران قانونمند در مرکز شهر زنجان و شهرستانهای تابعه خبرداد و افزود: راه اندازی قطار با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم، همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک، تجدید بیعت با آرمانهای امام و غبار روبی و عطر افشانی و گلباران مزار شهدا نیز از برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در زنجان است.

وی افزود: کسانی که در هفته ناجا خودرو و موتور سیکلت در پارکینک نیروی انتظامی دارند در صورت اقدام با 40 درصد تخفیف ترخیص می شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان ابراز کرد: سرقت و مبارزه با مواد مخدر وصعیت خوبی داریم سرقت در لایه بندی جرائم در رتبه 5 قرار دارد.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: