موج رسا
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان:

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه حسینیه اعظم زنجان پرچم‌دار شور و شعور حسینی در کشور است، گفت: دشمن با وجود پرچم اباعبدالله نمی تواند ایران اسلامی را به زانو در آورد.

کد خبر: ۱۸۸۱۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰

به گزارش موج رسا, سردار علیرضا صالحی،فرمانده انتظامی استان زنجان در جمع خادمین افتخاری حسینیه اعظم؛اظهار داشت: تکریم عزاداران حسینی اولویت نخست نیروهای انتظامی استان زنجان محسوب می شود.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات قابل توجه پلیس در نظم‌ بخشی به هیئت ‌های عزاداری و برگزاری هر چه باشکوه ‌تر سوگواری‌ها، انتخاب افراد واجدالشرایط از درون خود هیئت‌ های مذهبی به عنوان همیاران محرم است.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: همکاری مطلوب هیئت امنا موجب برگزاری مراسمات به نحو مطلوب در سطح استان شده است که باید از دست اندرکاران تقدیر و تشکر کرد.

سردار صالحی افزود: امیدواریم امسال نیز این همکاری به صورت مداوم ادامه داشته باشد و شاهد عزاداری با نظم و باشکوه مردم استان باشیم.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی در خدمت به عزاداران حسینی، اظهار داشت: خدمت رسانی به زائرین و عزاداران لطفی است از جانب اهل بیت (ع) به خادمین که همیشگی است.

سردار صالحی با اشاره به ارزش خدمت به عزاداران امام حسین (ع)، اضافه کرد: این امر افتخار بزرگی است که نصیب خادمان شده است.

وی با بیان اینکه حسینیه اعظم زنجان پرچم‌دار شور و شعور حسینی در کشور است، بیان کرد: ماه محرم به اقتضای فضای معنوی که دارد مانع از ورود افراد به سمت کارهای نادرست می ‌شود و در این راستا باید برنامه های مذهبی در جامعه تقویت شود.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: فرهنگ عاشورا 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: