موج رسا
شهردار منطقه سه زنجان:

شهردار منطقه سه زنجان با اشاره باید به منطقه سه هرداری زنجان نگاه ویژه شود، گفت: بافت مرکزی و تاریخی شهر نیاز به فعالیت عمرانی بیشتری دارد.

کد خبر: ۱۸۸۷۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۹

مصطفی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به اینکه منطقه سه زنجان از شرایط خاصی برخوردار است، اظهار کرد: باید نگاه ویژه­ای به این منطقه داشت، محدوده منطقه سه به علت اینکه پرترددترین محدوده شهر است نیازمند خدمات گسترده و خاصی است که تلاش کرده­ایم در حد توان در خدمت­رسانی شایسته وظیفه خود را انجام دهیم.

وی افزود: حضور گسترده مردم به دلایل مختلف در این منطقه چه به صورت پیاده و یا تردد با وسایل نقلیه باعث شده تلاش خود را با مساعدت شهردار زنجان و توجه ایشان به این امر به صورت تمام وقت در جهت رفع موانع و مشکلات افزایش دهیم.

شهردار منطقه سه زنجان ابراز کرد: از ابتدای سال جاری عملیات عمرانی در بخش­های مختلف آغاز شده است و در پنج ماهه اخیر همانطور که شهروندان در سطح شهر شاهد هستند اکیپ­های مختلف عمرانی مشغول خدمت­رسانی هستند.

وي با بیان اینکه به فعالیت­های عمرانی در حال اجرا در سطح منطقه سه اظهار کرد: از جمله مهمترین اقدامات انجام شده می­توان به آسفالت­ریزی یک هزار و 607 تنی در بیش از 80 مکان توسط اکیپ امانی و لکه­گیری آسفالت به مقدار 6 هزار و 435 تن در بیش از 79 مکان توسط اکیپ­های پیمانی اشاره کرد از جمله محل­هایی که این اقدامات انجام شده آسفالت­ریزی کامل در مسیر کمربندی شمالی حدفاصل میدان جهاد تا میدان ارتش، زینبیه غربی، کوچه گونیه، خیابان انقلاب اسلامی، کوچه سیلاب، شهرک قدس، خیابان شهدا و غیره است.

رضایی با اشاره به اینکه فعالیت­های عمرانی گسترده­ای در خصوص جدولگذاری معابر اصلی و فرعی انجام شده است، گفت: حجم این جدولگذاری بالای 5.5 کیلومتر طول و در مکان­های مختلف انجام شده است و یا در حال اجراست از جمله: کوچه گونیه، کوچه شهید داود موسوی در خیابان امام مقابل امامزاده، شهرک شهدا، شهرک رجائی، اعتمادیه و کوچه ارفعی زرندی در خیابان امام و قنات حاج یوسف.

وی جمع عملیات پیاده­روسازی را 6 هزار و 139 مترمربع اعلام کرد و افزود: در این حوزه اقدامات مهمی با بهترین مصالح انجام شده است از جمله پیاده­رو خیابان انقلاب اسلامی، خیابان شیخ فضل­اله نوری، شهرک شهدا، پارک دانشجو و محوطه ترمینال و ...خیابان­ جمهوری حدفاصل دانشسرا تا بلوار در لاین شرقی و غربی، خیابان ذوالقدر، خیابان روزبه، خیابان زینبیه، خیابان سیزدهم اعتمادیه و بزرگراه 22 بهمن حدفاصل میدان جهاد تا پل کوی فرهنگ و کمربند شمالی میدان مدرس جزو مناطقی بودند که عملیات آسفالت­ریزی آن­ها اجرا شده است و در مجموع بيش از 7530.31 تن آسفالت در این محل­ها استفاده شده است.

شهردار منطقه سه زنجان اظهار داشت: لکه­گیری آسفالت­ از ابتدای سال جاری در محل­های بسیاری از جمله کوچه اسکندری واقع در خیابان مدرس- کوچه­های اطراف خیابان فردوسی- کوچه­های مقیمی، جعفری، مقیمی، قلعه، زهره در خیابان بعثت- ترمینال- محوطه سپاه پاسداران- خیابان دکتر آیت و شفقتیان در بیسیم-  پارک گلستان –کوچه­های فروردین، اسمائیلی و خادم در خیابان سعدی شمالی– کوچه­ی ارفعی زرندی واقع درخیابان امام - کمربندی جنوبی و خیابان اصغریه انجام شده است. همچنین عملیات لکه­گیری آسفالت در بسیاری از محل­ها اجرا شده است و در حال حاضر مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی میزان آسفالت بکار رفته در محل­هایی که نیاز به لکه­گیری داشتند در مجموع بيش از 6 هزار و 435 تن اعلام کرد.

رضایی پیاده­روسازی در منطقه سه از مسائل مهم دانست و گفت: با همت شهرداری منطقه سه در سال جاری در پارک دانشجو، شهرک شهدا، اعتمادیه (خیابان 13ام)، خیابان شیخ فضل­اله نوری، خیابان انقلاب اسلامی، معبر خیابان سیلاب و محوطه داخل ترمینال که به صورت پیمانی انجام شده است و مجموع آن  6139 مترمربع است.

شهردار منطقه سه تصریح کرد: جدول­گذاری در محل­هایی که نبود آن باعث ایجاد مشکلات برای اهالی منطقه شده بود از ابتدای سال جاری به اتمام رسیده و جدولگذاری­های متعددی به­شکل نهر ایستاده، نهر خوابیده، تک جدول و کانیو در شهرک شهدا، کوی فاطمیه، پارک اندیشه، خیابان دلجویی، کوچه گونیه، کوچه اسحاق میرزا، خیابان خواجه نصیرالدین طوسی، خیابان نواب صفوی، خیابان سیزدهم اعتمادیه، کوچه پیمائی، شهرک رجائی و سایر خیابان­ها انجام شده و مناسب­سازی میدان ورکچی­ها را با جدولگذاری به طول 230 متر پایان یافته است.

انتهاي پيام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: