موج رسا
رئيس پليس راهنمايي ورانندگي فرماندهي انتظامي استان زنجان خبرداد

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي فرماندهي انتظامي زنجان گفت: در مسير حركت دسته عزاداري حسينيه اعظم زنجان ، محدوديت هاي ترافيكي اعمال شد.

کد خبر: ۱۸۹۸۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵

رمضان آفريدون در گفت وگو با خبرنگار موج رسا, اظهار کرد: همزمان با حركت دسته عزاداري حسينيه اعظم  زنجان امروز هشتم محرم ، 19 مهر تدابير ترافيكي لازم اعمال شده تا اين مراسم معنوي وروحاني همچون سال هاي گذشته هرچه بهتر وبا شكوه تر برگزار شود.

وي با اشاره به اينكه محدويت هاي ترافيكي از ساعت 8:30 صبح لمروز 19مهر آغاز و تا پايان مراسم عزاداري ادامه خواهد داشت،اظهار كرد: محدويتهاي ذيل برای عبور امن،سهل و آسان دسته عزاداري از سوي عوامل پليس راهور اجرا می‌شود.

وی افزود: محدودیت ترافیکی در مسیرهای خيابان فردوسي از تقاطع خيام تا تقاطع امير كبير، خيابان امام از بلوارآزادي تا تقاطع ميدان 15 خرداد، خيابان سعدي جنوبي از تقاطع خيام تا ميدان انقلاب، خيابان زينبيه از تقاطع دلجويي تا تقاطع طالقاني، خيابان طالقاني از تقاطع  ارك تا سبزه ميدان، خيابان سعدي وسط از تقاطع سعدي  تا چهار راه انقلاب، خيابان شهدا از تقاطع ارك  تا تقاطع امير كبير اجرا میشود.

وي به مسير هاي جايگزين براي عبور و مرور وسايل نقليه اشاره و خاطر نشان كرد : مسير هاي جايگزين  ذيل براي عبور و مرور وسايل نقليه در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: مسیرهای كمر بندي جنوبي  و شمالي از ميدان بسيج تا ميدان جهاد و خيابان 17 شهريور تقاطع فرهنگ تا تقاطع سعدي و بعثت  برای تردد وسایل نقلیه در نظر گرفته شده است.

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي در پايان از رانندگان وسايط نقليه خواست قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي را بيشتر رعايت كرده و از تردد در مسير هايي كه از سوي پليس محدويت ترافيكي ايجاد شده است، اجتناب كنند.

انتهاب پیام/ع

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: