موج رسا
همزمان با شروع دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان انجام شد

همزمان با شروع دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان، این مراسم  از شبکه های بین المللی در حال پخش است.

کد خبر: ۱۸۹۸۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۰

به گزارش موج رسا,  عزاداری های سوگواران اباعبدالله الحسین(ع) در زنجان به طور زنده از شبکه های بین المللی، سراسری و شبکه استانی اشراق در حال پخش است.

مردم مومن و ولایتمدار زنجان هرسال در ایام محرم، عشق و دلدادگی واقعی به اهل بیت (ع) را با عزاداری های بی نظیر و در شان یک شیعه واقعی به منصه ظهور می گذارند و اوج شکوه و عظمت این عزاداری ها در هشتم و یازدهم این ماه در دسته های بزرگ عزاداری حسینیه اعظم و زینبیه اعظم جلوه گری می کند.

همه ساله شهر زنجان در این دو روز شاهد حضور خیل عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) از اقصی نقاط ایران اسلامی و خارج از کشور است.

صدا و سیمای مرکز زنجان از همه امکانات و تجهیزات خود و با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از نیروهای پر تلاش خود بهره گیری کرده است.

مراسم عزاداری سوگواران حسینیه اعظم که یکی از بزرگترین تجمع های عزاداری شیعیان جهان در مسیر دو و نیم کیلومتری از حسینیه اعظم تا امامزاده حضرت سید ابراهیم (ع) در هشتم محرم الحرام را به طور زنده پوشش خواهد داد.

این مراسم از شبکه‌های یک، دو ، سه، پنج، خبر، شما، سحر یک، قرآن، پرس تی‌وی‌، الکوثر و شبکه استانی اشراق به صورت زنده پخش شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان نیز با اشاره به تامین امنیت 100 درصدی دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان، گفت: تا کنونی مشکلی در این زمینه وجود نداشته است.

سردار صالحی با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین امنیت مراسم دسته عزاداری نداریم، خاطرنشان کرد: امروز در مسیر فردوسی تا امام سیدابراهیم(ع)محدودیت ترافیکی ایجاد شد.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: