موج رسا
با هزینه 80 میلیارد ریالی؛

بعد از ظهر امروز بخش  ام آر آی بیمارستان آیت الله  موسوی زنجان با حضور وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور،استاندار زنجان،نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولان استانی راه اندازی شد .

کد خبر: ۱۹۰۰۸
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۴

به گزارش موج رسا, بعد از ظهر امروز بخش  ام آر آی بیمارستان آیت الله  موسوی زنجان با حضور وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور،استاندار زنجان،نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولان استانی راه اندازی شد .

علیرضا بیگلری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه افتتاح این مرکز در ایام مبارکی انجام شده است،گفت: راه اندازی این بخش در راستای اجرای طرح تحول سلامت و ارتقای خدمات درمانی در بخش دولتی بوده است که امیدواریم با راه اندازی ان شاهد بهبود و افزایش خدمات برای شهروندان استان باشیم.

وی عنوان کرد: تمامی هزینه ها ایجاد مرکز ام ای آر آی و نیز خریداری دستگاه توسط دانشگاه علوم پزشکی زنجان انجام شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان تصریح کرد:  این نخستین دستگاه ام آر آی در بیمارستان آیت اله موسوی زنجان است که برای خرید این دستگاه و وسایل جانبی ن بالغ بر 80 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی گفت: بیمارستان ایت الله موسوی از مجهترین بیمارستان های تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی استان است که خدمات درمانی تخصصی را ارائه می کند.

بیگلری خاطرنشان کرد:این دستگاه با برند G.E و با توان 1.5 تسلا و مدل optima 360 و 16 کانال فول آپشن است که با راه اندازی این دستگاه واحد تصویربرداری بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان خدمات ام.آر.آی، رادیولوژی، سی‌تی‌اسکن، سونوگرافی، ماموگرافی، فلوروسکوپی و رادیوگرافی  به مراجعه کنندگان ارائه می شود.

در حاشیه افتتاح مرکز ام آر آی با تقدیم لوحی از طرف انجمن خیریه شهروندان ارشد،حسینیه اعظم زنجان و زینبیه اعظم زنجان از خدمات سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت تقدیر شد.

لازم به ذکر است  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از افتتاح این دستگاه در جمع عزاداران دسته زینبیه اعظم زنجان حاضر شد.

انتهای پیام/ک

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: