موج رسا
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان زنجان خبر داد

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان زنجان گفت: یک هزار و 300 دانش آموز دختر زنجانی در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

کد خبر: ۱۹۰۸۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰

محسن احمدی تبار امروز در گفت و گو با خبرنگار  موج رسا,با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی، اظهار داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته دانش آموزان استان زنجان به اردوهای راهیان نور غرب اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه نخستین کاروان دانش آموزی از شهرستان خدابنده اعزام شد، تصریح کرد:  نخستین اعزام دانش آموزان از 12 مهر ماه سال جاری بود.

این مسئول با بیان اینکه دانش آموزان دختر در این دوره اعزام شدند، تصریح کرد: بازگشت آخرین گروه دانش آموزی 18 مهر ماه سال جاری بود.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان زنجان از اعزام یک هزار و  300 دانش آموز دختر به اردوهای راهیان نور غرب خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده، مشکلی در اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور به وجود نیامد.

احمدی تبار با اشاره به اعزام دانش آموزان پسر از دوم آبان ماه سال جاری، تصریح کرد: دانش آموزان پسر از استان زنجان تا 25 آبان به این اردوها اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان پسر نیز از مناطق عملیاتی غرب کشور در دوران دفاع مقدس بازدید می کنند، ادامه داد: این اردوها فرصت مناسبی است تا دانش آموزان از نزدیک با رشادت ‌ها و ایثارگری‌ های رزمندگان اسلام آشنا شوند.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان زنجان برگزاری اردوهای راهیان نور را بزرگترین برنامه فرهنگی کشور عنوان کرد و گفت: در قالب این اردوهای فرهنگی، دانش آموزان که دوران دفاع مقدس را درک نکرده اند با رشادت های رزمندگان آشنا می شوند.

احمدی تبار با اشاره به بازدید دانش آموزان از مناطق عملیاتی باشگاه افسران،تپه الله اکبر،منطقه عملیاتی والفجر4 و شهدای گمنام، ادامه داد: برگزاری نمایشگاه کتاب،برگزاری نماز جماعت و قرائت دعای عهد از برنامه های فرهنگی این اردوها محسوب می شود.

این مسئول بیان داشت: همچنین دانش آموزان در قالب این  برنامه فرهنگی در رزمایش رزمی  نیز شرکت کرده و از نزدیک سرزمین مجاهدت های خاموش را بازدید می کنند.

وی از اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور از بهمن ماه سال جاری خبر داد و گفت: با ثبت نام دانش آموزان در این اردوها، برنامه ریزی های لازم برای اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس انجام می شود.

انتهای پیام/ن

انتهای پیام/ن

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: راهیان نور 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: