موج رسا
عضو شورای شهر زنجان:

عضو شورای شهر زنجان با تاکید بر توسعه سرمایه گذاری شهری گفت: توسعه سرمایه‌گذاری شهری نیاز به انسجام کامل مجموعه دولتی با مجموعه شهری دارد.

کد خبر: ۱۹۰۹۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹

به گزارش موج رسا, سعید امیدی امروز در جلسه علنی شورای شهر زنجان با تاکید بر اینکه توسعه با انسجام محقق میشود، اظهار کرد: امیدواریم که در عمر باقی مانده شورای چهارم بتوانیم با مدیریت مناسب کار‌های خوبی به ویژه در تکمیل پروژه‌های شاخص در زنجان انجام دهیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود رونق در ساخت و ساز‌ها در زنجان را مطرح کردند و ورود فرمانداری برای حل این مشکل در زنجان را از ضروریات دانست.

عضو شورای شهر زنجان پروژه سبزه میدان را یک پروژه مهم و مشترک بین شهرداری زنجان و فرمانداری عنوان کرد و افزود: امیداواریم با اهمتمام ویژه فرمانداری به این پروژه مشکلات این پروژه برطرف شود.

وی مسائل زیست محیطی را یکی از مسائل مهم در زنجان عنوان کرد و افزود: آلایندگی محیط زیست یکی از موضوعات نیاز توجه دارد.

امیدی زمانبر بودن چرخه مصوبات را از مشکلات شورای شهر زنجان بیان کرد و افزود: طولانی بودن چرخه تصویب مصوبه سبب افت انگیزه در عملیاتی کردن آن می‌شود و باید سرعت تصویب آن به حداقل برسد.

وی حفظ جایگاه شورا را یکی از مباحث مهمی برای اعضای شورا عنوان کرد و گفت: اعتماد مردم به اعضای شورای شهر نباید خدشه دار شود و همه دستگاه‌های حاکمیتی باید حفظ جایگاه شوراها را مد نظر قرار دهند.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برچسب ها: شورای شهر زنجان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: