موج رسا
شهردار زنجان:

شهردار زنجان با اشاره به عملیات تکمیل پل سید الشهداء زنجان گفت: 5 قطعه پایلون در پل سیدالشهداء نصب می‌شود.

کد خبر: ۱۹۱۱۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱

حبیب ملائی یگانه در گفت و گو با خبرنگار موج رسا, به ادامه عملیات اجرایی سطح سوم  پل سیدالشهداء اشاره کرد و اظهار کرد: از 24 مهرماه سال جاری ادامه عملیات اجرایی سطح سوم در پل آغاز شد و هم اکنون پایلون شماره یک نصب شده است.

وی با بیان اینکه کل پایلون شامل پنج قطعه است، افزود: این پنج قطعه به مرور نصب خواهند شد. قطعه نخست پایلون که نصب شد و قطعات بعد به مرور نصب خواهند شد. هر قطعه از این پایلون ها بین 50 تا 80 تن وزن دارد.

این مسئول به درخواست پیمانکار برای مسدود کردن زیرگذر اشاره کرد و گفت: پیمانکار خواستار مسدود شدن سه ماه برای انجام عملیات اجرایی کرده بود. شورای ترافیک شهرستان و استان با دو ماه آن موافقت کرده است.

وی با بیان اینکه 95 روز تاخیر مجاز توسط مشاور برای پیمانکار لحاظ شده است، افزود: قرارداد پیمانکار پروژه 90 روز تمدید شده و مطابق قرارداد جدید طی این مدت باید عملیات اجرایی به صورت کامل انجام شود.

یگانه یادآور شد: بعد از نصب پایلون نسبت به نصب عرشه پل اقدام خواهد شد و سپس با تجهیز کابل ها نسبت به برچیدن ستون های موقت اقدام خواهد شد.

شهردار زنجان دهانه آزاد این پل را در سطح شوم 140 متر عنوان کرد و افزود: عملیات اجرایی در سطح سوم پل دارای ابعاد اجرایی پیچیده و دشواری است.

پل سید الشهدا

پل سید الشهدا

پل سید الشهدا

پل سید الشهدا

پل سید الشهدا

پل سید الشهدا

پل سید الشهدا

انتهاي پيام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: