موج رسا
رئیس هیات امنای حسینیه اعظم زنجان خبر داد

رئیس هیات امنای حسینیه اعظم زنجان گفت:بیش از 24 هزار بیمار در درمانگاه حسینیه اعظم زنجان معاینه رایگان  شدند.

کد خبر: ۱۹۲۳۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵

به گزارش موج رسا, محمد جواد غم پرور در جمع خبرنگاران، افزود: در نیمه نخست محرم امسال درمانگاه این حسینیه به صورت رایگان بیش از 24 هزار نفر توسط پزشک عمومی ویزیت شدند.

وی تعداد ویزیت دندان پزشکی طی این مدت را بیش از پنج هزار نفر عنوان و تاکید کرد: 2هزار نفر توسط پزشک متخصص و فوق تخصص معاینه، 230 نفر از خدمات رادیولوژی استفاده کرده و از 432 نفر نیز نوار قلبی گرفته شده است.
این مسئول  افزود: از مراجعه کنندگان به این دارالشفا بیش از 19هزار نفر از بانوان و بیش از 12 هزار نفر از آقایان خدمات پرستاری دریافت کرده اند.
رئیس هیات امنای حسینیه اعظم زنجان به ارائه خدمات به معرفی شدگان درمانگاه حیسینه اعظم توسط دانشگاه علوم پزشکی استان اشاره و تاکید کرد: جهت دریافت خدمات رایگان پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی استان تعداد 96 نفر به متخصص، 320 نفر به سونوگرافی، 915 نفر به آزمایشگاه و 50 نفر به ام.آر.آی معرفی شده اند.
وی با اشاره به اهمیت خدمات مامایی در درمانگاه ها، اظهار کرد: طی مدت 15 روز محرم بیش از 300 نفر معاینه و از خدمات مامایی بهره مند شدند.
غم پرور با تاکید بر گسترش خدمات پزشکی در مراکزی که امکان فراهم شدن چنین فضایی برای اقشار کم درآمد جامعه را دارند، گفت: در این مرکز بیش از 40 پزشک و پرستار اشتغال دارند و در 15 روز فعالیت ویژه محرم این تعداد به بیش از 80 نفر می رسد.

گفتنی است،درمانگاه مصباح در زمینی به مساحت 250 متر مربع و زیربنای 750 متر مربع احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
این دارالشفا هم اکنون با ارائه خدماتی همچون پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص، دندانپزشکی، مامایی و خدمات پاراکلنیکی در طول سال پایین تر از تعرفه وزارت بهداشت و در دهه محرم به صورت رایگان در خدمت عموم همشهریان است.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: حسینیه اعظم 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: