موج رسا
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امامی که تمام سخنان و حرکاتش بر اساس منطق و استدلال بود امروز در قالب  سناریویی از سوی دشمنان به جوانان تعصبی و لجبازی معرفی می شود.از نفس افتاده ها و دنیا طلبان ایستادگی در برابر آمریکا را تعصب و لجبازی توصیف می کنند.

کد خبر: ۱۹۴۲۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰

به گزارش موج رسا, سردار محمدعلی آسودی در سخنرانی 13 آبان شهر زنجان اظهار داشت: مردم پایتخت شور و شعور حسینی زنجان امروز با حضور گسترده و پر رونق در راهپیمایی 13 آبان،مشت محکمی بر دهان آمریکا زده و به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند.

وی با گرامیداشت روز 13 آبان و بیان این نکته که در این روز سه واقعه مهم روی داده است، تصریح کرد: جوانان ما باید این سه واقعه مهم را بدانند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به حضور دانش آموزان در 13 آبان در 1342 در مقابل دانشگاه تهران در اعتراض به اقدامات آمریکایی ها، افزود: در این روز دانش آموز بسیاری به دستور رژیم شاهنشاهی منحوس به گلوله بسته شدند.

سردار آسودی افزود: همچنین در چنین روزی رژیم منحوس پهلوی حضرت امام خمینی (ره) را محاصره،دستگیر و به ترکیه تبعید کرد که باید پیرامون این حادثه مهم نیز تببین صورت گیرد.

وی با اشاره به روز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام، گفت: در این روز دانشجویان با بصیرت که متوجه جاسوسی از طریق سفارت این کشور در ایران شده بودند این مرکز توطئه را به تصرف درآورند و در این روز برای نخستین بار جوانان ایران هیمنه آمریکا را درهم شکستند.

 

 *ابعاد سخنرانی مقام معظم رهبری برای مردم و جوانان تبیین شود

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در روز گذشته و به مناسبت 13 آبان، ادامه داد: ضروری است ابعاد سخنرانی مقام معظم رهبری برای مردم و جوانان تبیین شود.

سردار آسودی با بیان اینکه هشدار مقام معظم رهبری در خصوص دو موضوع بسیار مهم باید مورد توجه ویژه قرار گیرد، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در این سخنرانی،دو اشتباه بزرگ را که در داخل کشور در حال انجام است، تذکر دادند.

وی با بیان اینکه یکی از هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص عملیات روانی بر علیه امام راحل بود، افزود: عملیات های روانی بر امام چندین سال است.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه از دیدگاه مقام معظم رهبری ایستادگی امام در مقابل آمریکا و این جمله حضرت امام که فرمودند"هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید"تعبیر به تعصب و لجبازی می شود، افزود: ای کسانی که عشق به امام دارید امام شما را متعصب و لجباز معرفی می کنند.

سردار آسودی خاطرنشان کرد: امامی که تمام سخنان و حرکاتش بر اساس منطق و استدلال بود امروز در قالب  سناریویی از سوی دشمنان به جوانان تعصبی و لجبازی معرفی می شود.

وی با بیان اینکه برخی از عوامل داخلی حل مشکلات کشور را در گرو مذاکره می دانند یکی از اشتباهات دیگری بود که مقام معظم رهبری در این زمینه تذکر دادند، خاطرنشان کرد: آیا در برجام به تعهد خود عمل کرده اند که ما می خواهیم با آمریکا سازش کنیم.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: این دو تفکر غلط از طرف آمریکا،عوامل وابسته،برخی از نفس افتاده ها و دنیا طالبان بیان می شود.

سردار آسودی با بیان اینکه از نفس افتاده ها و دنیا طلبان ایستادگی در برابر آمریکا را تعصب و لجبازی توصیف می کنند، افزود: این در حالی است که ایستادگی ملت ایران در برابر آمریکا بر اساس منطق و استدلال است.

وی با طرح این سئوال که آیا غیرت شما مردم شهید پرور اجازه می دهد، امام شما را بی منطق قلمداد کنند، گفت:ایستادگی نظام اسلامی و ملت ایران با آمریکا بر اساس استدلال های منطقی است ما استقلال داریم و در برابر آمریکا ایستاده ایم.

 

*آمریکایی ها به شیطان بودن خود معترف هستند

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا شیطان بزرگ است و در طی این چند سال این موضوع برای مردم ایران و جهان ثابت شده است، افزود: امروز در جریان رقابت های انتخاباتی آمریکا دو نامزد حزب دموکرات و جمهوری خواهان همدیگر را به لجن کشیدند و همدیگر را شیطان خطاب می کنند.

سردار آسودی با اشاره به اینکه خداوند متعال و قرآن به ما امر کرده است که از شیطان تبعیت نکنید و بر اساس همین استدلال و منطق ما می گوئیم مرگ بر آمریکا، افزود: آمریکا ظالم است و حتی به مردم خود نیز ظلم می کند همانگونه که به مردم کشورهایی همچون ویتنام، افغانستان و عراق نیز ظلم می کنند.

وی گفت: استدلال دینی ماست که طرفدار مظلوم بوده و بر اساس منطق خداوند متعال،قرآن کریم، رسول الله، ائمه اطهار (ع) و سید الشهدا (ع)باید در مقابل ظالم ایستاد.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا در امورات ایران از سال های گذشته تا کنون دخالت کرده و می کند، ادامه داد: منطق به ما می گوید هر کشوری که بخواهد در امور داخلی شما دخالت کند، دشمن است.

سردار آسودی آمریکا را عامل کودتای 28 مرداد عنوان کرد و گفت: جان کری و مسئولان آمریکا نیز به این امر اعتراف کرده اند.

وی تصریح کرد:مردم ایران با مشت های گره کرده،دولت آمریکا را که با کودتای 28 مرداد خون جوانان ایرانی را بر زمین ریختند،محکوم می کنند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به پشتیبانی آمریکا از گروه های تروریستی و منافقین مزدور، گفت: در دوران جنگ منافقین دستان خود را در دست صدام گذاشتند.

سردار آسودی با بیان اینکه آمریکا حامی اصلی صدام در جنگ علیه ایران بود، گفت:اگر ما بیش از 230 هزار شهید دادیم به دلیل حمایت آمریکا از  بعث عراق بود.

وی گفت: مردم ما و خانواده های شهدا حامیان اصلی صدام را نمی توانند فراموش کنند و این منطق ما است.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا شش جنگ در دهه اخیر را در منطقه راه اندازی کرده است، گفت: جنگ های لبنان، غزه، افغانستان، خلیج فارس و عراق نتیجه این دخالت های آمریکا است.

سردار آسودی با بیان اینکه آمریکا در حال حاضر در منطقه جنگ نیابتی را به راه انداخته است، افزود: داعش دست پرورده آمریکا است.

وی داعش را فرزندی سزارینی کلینتون عنوان کرد و گفت: داعش  ولد ناخلف کلینتون است و این خانم و سردمداران آمریکا باید به این اعمالشان به مردم پاسخ دهند.

 

*آمریکا عامل تحریم ایران است

این مسئول تحریم های انجام شده بر علیه ایران را نتیجه دخالت آمریکایی ها عنوان کرد و گفت: آمریکا عامل تحریم ایران است از جنگ جهانی دوم تا کنون فقط بانک مرکزی ایران تحریم شده است.

 وی با بیان اینکه آمریکا اجازه نمی دهد کشورهای اروپایی و آسیایی با ایران معامله کنند، افزود: ما با استدلال  میگوئیم آمریکا قابل اعتماد نیست.

این مسئول خاطرنشان کرد: "کسینجر" بزگترین تئوریسین  آمریکا می گوید" دشمنی با آمریکا خطرناک و دوستی با آمریکا کشنده است".

وی بر ضرورت توجه به نصایح مقام معظم رهبری در خصوص آمریکا تاکید کرد و گفت: باید گوش به فرمان رهبری به مقابله با آمریکا پرداخت.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: 13 آبان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: