موج رسا
مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت ‌،معدن و تجارت استان زنجان:

مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت‌، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به بازرسی‌های انجام شده از اصناف در استان زنجان گفت: یک هزار و 109 پرونده تخلف اصناف در استان زنجان تشکیل شد.

کد خبر: ۱۹۵۶۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۶

اسماعیل مسلمی در گفت وگو با خبرنگار موج رسا, اظهار کرد: امسال در استان زنجان یک هزار و 109 مورد پرونده به ارزش 4 میلیارد و 356 میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

وی با اشاره به اینکه عمده تخلفات انجام شده در زمینه گرانفروشی گفت: عدم درج قیمت و نصب نرخنامه،‌ کم فروشی و عدم صدور صورتحساب از دیگر تخلفات در اصناف استان زنجان بوده است.

مسلمی عمده تخلفات انجام شده را در بخشهای نان، پوشاک، گوشی همراه، تعمیر لوازم خانگی و خدمات تعمیر خودرو عنوان کرد.

وی به میزان شکایات واصله در 7 ماهه نخست امسال اشاره کرد و گفت:  در این مدت یک هزار و 21 مورد شکایت مردمی دریافت شده که از این میزان  709 مورد به صورت تلفنی ، 50 مورد به صورت حضوری و 262 مورد به صورت کتبی اعلام شده است.

مدیر بازرسی و نظارت سازمان خاطر نشان ساخت: پس از بازرسی و بررسی شکایات واصله 356 مورد متخلف، 562 مورد غیر متخلف و 72 مورد در حال رسیدگی است.

وی با اشاره به اینکه با گرانفروشی در استان زنجان برخورد می‌شود، افزود: بعد از مشاهده تخلف با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/ع

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: