موج رسا
معاون راهداری حمل و نقل جاده ای استان زنجان خبر داد

معاون راهداری اداره کل راهداری  و حمل و نقل جاده ای  استان زنجان گفت: 500  نيروي انسانی به همراه ماشین آلات سبك و سنگين و نیمه سنگین در 28 راهدارخانه فعال استان زنجان در طرح زمستانی خدمات رسانی می کنند.

کد خبر: ۱۹۵۷۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰

به گزارش موج رسا, جلسه برنامه ریزی و هماهنگی راهداری زمستانی با حضور معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، قائم مقام دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و روستایی ستادی در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان برگزار شد.

در این جلسه جواد یوسفی معاون راهداری اداره کل راهداری  و حمل و نقل جاده ای  ضمن تشریح  وضعیت راههای استان گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم  در خصوص راهداری زمستانی انجام شده است.

وی ادامه داد: طرح راهداری زمستانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از اوایل آذرماه آغاز می‌شود.  این مسئول تصریح کرد: 236 دستگاه انواع ماشین‌آلات نظیر برف‌خور، برف‌روب، بلدرز، لودر، گریدر و شن‌پاش  در طرح راهداری زمستانی استان زنجان مورد استفاده قرارمی گیرد .  یوسفی  بیان داشت: اكيپ هاي راهداري زمستاني استان با قریب به 500  نفر نيروي انسانی به همراه ماشین آلات سبك و سنگين و نیمه سنگین در 28 راهدارخانه فعال استان مستقرمي شوند تا در صورت وقوع هر گونه بارش برف ويخبندان در اسرع وقت خدمات خود را  به هموطنان ارایه  کنند.  در ادامه جلسه صباغ زاده قایم مقام دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: ایثار و ازخود گذشتگی راهداران همواره به عنوان یک پشتوانه قوی در راهداری مورد تحسین بوده است.

وی افزود: امسال با توجه به انتزاع حوزه مدیریت راهداری ادارات کل راه و شهرسازی  و انتقال آن به اداره  کل حمل و نقل و پایانه های استانها بیش از پیش به تلاش های این افراد نیازمند خواهیم بود.  قایم مقام دفتر توسعه ایمنی راه و حریم با اشاره به لزوم هماهنگی بین استان های همجواردر راهداری زمستانی تصریح کرد: امسال عملیات راهداری زمستانی، از اهمیت ویژه ای برخورداراست.

وی افزود:ضروری است با  هماهنگی و مشارکت بین دستگاه‌های اجرایی و همچنین استانهای همجوار امداد ‌رسانی به هموطنان در شریط بحرانی  به نحوه مطلوبی صورت گیرد.

انتهای پیام/ن

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: راهدارخانه 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: