موج رسا
معاون حمل و نقل جاده ای زنجان:

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: مدیران فنی شرکتهای مسافربری موظف به کنترل اتوبوس های اعزامی به مرز مهران هستند. 

کد خبر: ۱۹۷۰۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲

محمدرضا آقاخانی در گفت و گو با خبرنگار  موج رسا, ضمن توضیح در خصوص حادثه پیش آمده برای اتوبوس حامل زائران اربعین زنجان گفت: اتوبوس قبل ازاعزام توسط مدیرفنی شرکت مسافربری مربوطه مورد بازدید قرارگرفته و پس از تایید  به مرزمهران اعزام شده است.

وی افزود: راننده درحوالی شهرستان صحنه در استان کرمانشاه متوجه بوی غیرمتعارف از موتوراتوبوس شده و بلافاصله آن را متوقف می کند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با اشاره به اینکه اقدام به موقع راننده و تلاش وی برای خارج کردن سریع زائرین از اتوبوس قابل تقدیراست، گفت: خوشبختانه راننده با تجربه بلافاصله اتوبوس را متوقف کرده و زایران را ازآن خارج کرده است که این امر باعث شد تا هیچگونه آسیبی به زایران اربعین نرسد.

وی تاکید کرد: با بررسی های انجام گرفته اتصال سیستم برقی اتوبوس علت این حادثه بوده است و  مدیران فنی شرکتهای مسافربری موظف به کنترل بیشتر اتوبوسهای اعزامی به مرزمهران هستند.

آقاخانی گفت: هشیاری راننده اتوبوس زایران زنجانی در متوقف کردن خودرو و پیاده کردن سریع کلیه مسافران بعد ازبروز نقص فنی، موجب جلوگیری از حوادث ناگوار بعدی شد.

این مسئول تصریح کرد: این اداره کل نیز در این راستا کنترل و نظارت شدیدتری  را بر روی شرکتهای مسافربری و مدیران فنی آنها دراین ایام خواهد داشت.

انتهای پیام/ن

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: مسافربری 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: