موج رسا
رئيس پليس راه استان زنجان:

رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان با اشاره توقیف خودرو‌های خلافی بالای 10 میلیون ریال گفت: چهار خودرو در استان زنجان به دلیل داشتن خلافی بیش از 10 میلیون ریال در زنجان متوقف شد.

کد خبر: ۱۹۸۳۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۴

علي اصغر شيرمحمدي در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به توقيف يك دستگاه خودرو سمند با خلافي پنج ميليون ريالي خبر‌داد و اظهار کرد: ماموران يگان امداد شهرستان حين اجراي طرح مبارزه با كالاي قاچاق و كنترل خودروهاي عبوري در محور " بيجار- زرين آباد " به يك دستگاه خودرو سمند مشكوك شدند.

وي افزود: ماموران با استفاده از علايم هشدار دهنده سعي در متوقف كردن اين خودرو داشتند كه راننده بدون توجه به ايست ماموران از محل متواري و در نهايت با اجراي طرح مهار‌، متوقف شد .

رئيس پليس راه استان زنجان تصريح كرد: با انتقال اين خودرو به مقر انتظامي در بازرسي از آن 160 ثوپ البسه قاچاق به ارزش تقريبي 100 ميليون ريال كشف شد.

وی ابراز كرد: با استعلام از خودرو مذكور مشخص شد كه خلافي پنج ميليون ريالي آن پرداخت نشده است.

شیرمحمدی خاطر نشان کرد: خودرو توقيف و پرونده قضائي در اين زمينه تشكيل و راننده آن به دادسرا معرفي شد.

وی گفت: در راستاي اجراي قوانين راهنمايي و رانندگي و پيگشيري از تخلفات‌، كنترل خودروهاي عبوري محورهاي مواصلاتي استان به اجرا در آمد.

رئيس پليس راه استان زنجان افزود: با اجراي اين طرح و استعلام از سامانه اجرائيات پليس راهور مشخص شد عليرغم اخطار قبلي سه دستگاه خودرو نیز داراي جريمه پرداخت نشده بالاي 10 ميليون ريال بوده است.

وي با اشاره به توقيف اين خودروها تصريح کرد: برابر تبصره ماده 8 قانون رسيدگي به تخلفات رانندگي در صورتي كه مبلغ جريمه خودرويي به 10 ميليون ريال برسد پليس راهنمايي و رانندگي خودرو را توقيف و از تردد آن جلوگيري می‌شود.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: