موج رسا
رئیس پلیس راه استان زنجان:

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به وضعیت تردد در محور‌های مواصلاتی استان زنجان گفت: در حال حاضر تردد در محور‌های مواصلاتی استان زنجان بدون هیچ مشکلی جریان دارد.

کد خبر: ۱۹۸۷۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶

علی اصغر شیرمحمدی در گفت‌‌وگو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به اینکه بارش برف به صورت پراکنده در برخی از محورهای استان زنجان وجود دارد، اظهار کرد: این بارش سبب لغزنده شدن سطح جاده در برخی از محورها شده است.

وی با اشاره به اینکه شب گذشته تردد در محور زنجان- تهم- چوزق با زنجیر چرخ انجام می‌شد، ابراز کرد: با احتمال ادامه بارش برف امروز نیز تردد در برخی از گردنه‌ها با زنجیر چرخ انجام می‌شود.

رئیس پلیس راه استان زنجان به اطمینان از ایمنی وسیله نقلیه و سالم بودن تجهیزات گرمایشی آن تأکید کرد و گفت: لازم است مسافران پیش از سفر از وضعیت راهها آگاهی یابند.

وی با اشاره طرح زمستانی پلیس راه استان زنجان گفت: این طرح از پانزدهم آذر ماه در استان زنجان همزمان با سراسر کشور آغاز می‌شود.

شیرمحمدی با اشاره به اینکه با آغاز این طرح گشت‌های پلیس راه در گردنه‌ها مستقر می‌شوند، افزود: در این راستا پلیس‌راه تمام اقدامات و برنامه‌ریزی لازم را برای اجرای مطلوب‌تر این طرح را تدوین کرده است.

وی تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح خدمات‌رسانی به مسافران در محورهای مواصلاتی استان در مواقع بحرانی و همچنین تقویت ایمنی جاده‌ها است. 

رئیس پلیس راه استان زنجان خاطر نشان کرد: در راستای اجرای طرح زمستانی دستگاه‌های اجرایی اورژانس، راه و شهرسازی، سازمان حمل‌ونقل و پایانه‌ها، هلال‌احمر و مدیریت بحران مشارکت می‌کنند.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: