موج رسا

معاندان نظام جمهوری اسلامی منسوب به حلقه نیاوران با تشکیل کانال های متعدد جنگ نرم را برای به آشوب کشیدن فضای کشور در آستانه انتخابات و جبران شکست فتنه 88 آغاز کرده اند.

کد خبر: ۱۹۹۷۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۵

به گزارش موج رسا, روزشمار انتخابات ریاست جمهوری 96به صدا در آمده و معاندان نظام با خط گرفتن از دشمنان برون مرزی سعی در ایجاد اختلال و نفوذ در ذهن ملت جمهوری اسلامی کرده اند.   

معاندان نظام جمهوری اسلامی منسوب به حلقه نیاوران با تشکیل کانال های متعدد جنگ نرم را برای به آشوب کشیدن فضای کشور در آستانه انتخابات و جبران شکست فتنه 88 آغاز کرده اند.   

مدت هاست که دشمنان رهبری و جمهوری اسلامی با نفوذ در رسانه ها سعی در ایجاد اختلال و متشنج کردن فضای کشور در برهه های حساس گرفته اند و گاها با سوءاستفاده، به اسم رسانه های اصولگرا ذهن مخاطبان بی تدبیر را هدف قرارداده اند اما اینبار حلقه نفوذ موج هجوم ملت به شبکه های مجازی را هدف گرفته است.   

شبکه پیام رسان تلگرام که به دلیل آپشن های مختلف از برنامه های مشابه دیگر پیشی گرفت امروزه بدون شک به تنها پیام رسان مورد علاقه کاربران ایرانی بدل شده است؛ پیام رسانی که با حواشی بسیاری از سوی منتقدان تا مرز فیلتر شدن پیش رفت و با موافقان و مخالفان بسیاری رو به روشد.   

اما امروزه نگرانی عمده این شبکه پرطرفدار نه تنها کانال های مستهجن بلکه کانال های سیاسی به منظور انحراف افکار ملت و به چالش کشیدن نظام 38ساله جمهوری اسلامی است.   

کانال هایی که بدون کوچک ترین مانعی گوی سبقت را پیش گرفته و متاسفانه ذهن بسیاری از مردم را تحت تأثیر قرار داده است.   

"آمد نیوز"، "رفیق آیت الله" و پشت پرده ها از قوی ترین کانال های موجود است که با سندسازی توسط جریان انحرافی حلقه نیاوران با دریافت رمز عملیات از شبکه های معاند خارج کشور بی وقفه به سمپاشی ذهن ملت مشغول است.   

حمله به سران نظام و رجال سیاسی، حمله به رسانه ها، حمله به شخصیت های فرهنگی تأثیرگذار، حمله به سران قوا و ارگان های مختلف دولتی از جمله کمیته امداد و انگ جنسی به کارمندان خدوم آن، حمایت و انتشار سخنرانی های شخصیت های اصلاح طلب و معاند نظام؛ تنها بخشی از نقشه راه این حلقه انحرافی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر است.   

اما جای تعجب است که مسئولین امر با توجه به شرایط حساس کشور زمینه را برای رقص رهایی حلقه ای در پیش گرفته که با دستکش مخملی در دست با تمام توان سعی در انحلال جمهوری اسلامی دارد.    اگر وزارت ارتباطات و پلیس فتا عرصه را برای این مزدوران انقلاب تنگ نکنند ممکن است فضای کشور در آستانه انتخابات با مشکلات عدیده ای روبه رو شود  اما امید است هرچه سریعتر نقشه شوم این حلقه انحرافی در نطفه خفه شود.

منبع خبر: راه دانا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: