موج رسا
کارشناس حقوقی حمل و نقل جاده ای استان زنجان خبر داد

کارشناس حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: به منظور رسيدگي به تخلفات رانندگان بخش حمل و نقل كالا و مسافر جاده ای برون شهری جلسه كميسيون ماده 11 اداره كل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان  تشكيل شد.

کد خبر: ۲۰۱۰۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷

به گزارش موج رسا, محبوب آسمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور کنترل و نظارت بر عملکرد رانندگان حمل و نقل جاده ای برون شهری و اجرای دقیق قوانین ومقررات جلسه کمیسیون ماده 11 اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با حضور مدیرکل و معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان،نماینده صنف رانندگان و کارشناسان این اداره کل تشکیل و به تخلفات 31 راننده در بخش حمل و نقل كالا و مسافر رسيدگي و تصميمات لازم اتخاذ و احكام مربوطه صادرشد.

وی تصریح کرد: 22نفر از این رانندگان در بخش کالا و 9 نفر در بخش مسافر مرتکب تخلف شده بودند.
آسمانی اظهارداشت:عمده تخلفات رانندگان مربوط به حمل بار اضافی،حمل بار بدون بارنامه، عدم استفاده از لباس فرم برای رانندگان مسافر و عدم اخذ صورت وضعیت است.
کارشناس حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان یادآورشد: به تناسب تخلفات ارتکابی، احکامی مبنی بر محرومیت  از  رانندگی در بخش حمل ونقل جاده ای از یک ماه تا سه ماه و همچنین اخذ تعهد رسمی ازراننده  صادر و اجرا شده است.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: حمل و نقل 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: