موج رسا
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان خبرداد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به تخلف شرکت تولید کننده قطعات سنگین صنعتی در زنجان گفت: این شرکت به جریمه دو میلیارد ریالی در زنجان محکوم شد.

کد خبر: ۲۰۱۳۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۱

مرتضی ممیزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به تعزیر شرکت متخلف تولید کننده قطعات سنگین صنعتی اظهار کرد: حسب دریافت شکایات مردمی مبنی بر خریداری قطعات صنعتی از یک شرکت تولید کننده در استان زنجان و عدم تطابق قطعات خریداری شده با قطعات درخواستی‌، پرونده ای دراین خصوص در شعب تعزیرات حکومتی استان زنجان تشکیل شد.

وی تصریح کرد: ضمن تشکیل جلسات رسیدگی‌، نظرات کارشناسی اخذ و مشخص شد شرکت تولید کننده مرتکب تخلف تقلب در کسب شده به طوری که قطعات تحویل شده به هیچ وجه با قطعات درخواستی تطابقت نداشته و میزان ارزش تخلف یک میلیارد ریال بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان خاطر نشان کرد: پس از بررسی مستندات پرونده‌، براساس رأی صادره شرکت متخلف به پرداخت حق شاکی بمیزان یک میلیارد و بیست میلیون ریال و همچنین به پرداخت مبلغ دو میلیارد و چهل میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.

وی در ادامه از توقیف محموله قاچاق پارچه و پوشاک در شهرستان ایجرود خبرداد و گفت: در این کشف خودروی حامل کالای قاچاق متوقف و محموله‌ای شامل 43 طاقه پارچه و 560 ثوب انواع پوشاک کشف و ضبط شد.

ممیزی ابراز کرد: در این خصوص پرونده‌ای در شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اداره کل تعزیرات حکومتی استان تشکیل شد.

وی به ارزش ریالی کالاهای کشف اشاره کرد و گفت: ارزش ریالی این کالاها  171 میلیون ریال برآورد شده است.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: