موج رسا
رئیس پلیس راه استان زنجان خبرداد

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به استقرار اکیپ‌های نیروی انتظامی در محورهای استان زنجان گفت: با آغاز شدن طرح زمستانی در استان زنجان 70 اکیپ نیروی انتظامی در محورهای استان زنجان مستقر شدند.

کد خبر: ۲۰۱۴۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۰

علی‌اصغر شیرمحمدی در گفت‌‌وگو با خبرنگار موج رسا, اظهار داشت: در فصول سال 70 اکیپ پلیس راه در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان زنجان مستقر بوده و محورها را تحت نظر دارند.

وی با اشاره به آمادگی پلیس راه استان زنجان برای خدمت‌رسانی در فصل زمستان تصریح کرد: پلیس راه از همه ظرفیت‌های نیروهای انسانی خود برای عملیاتی شدن هرچه بهتر طرح زمستانی استفاده کرده و آماده خدمت‌رسانی و امداد در سطح جاده‌ها و شرایط بحران است.

وی با اشاره به آغاز طرح زمستانی از 18 آذرماه گفت: این طرح با مشارکت دستگاه‌های امدادرسان آغاز و تا 20 اسفنده ماه ادامه دارد و نیروی انتظامی نیز یکی از دستگاه‌های مسئول در امر خدمت‌رسانی در اجرای طرح مشارکت دارد.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: در این راستا 70 اکیپ ثابت و سیار در محورهای استان زنجان فعال می‌شود و از این تعداد سه اکیپ نیز در محورهای پر خطر مستر می‌شوند.

وی با اشاره به استقرار شبانه روزی اکیپ‌های پلیس راه در گردنه‌های پاپایی و گردنه تهم- چورزق گفت: بیشتر حوادث در زمستان در گردنه پاپایی و تهم- چوزق اتفاق می‌افتد و براین اساس نیروهای سیار شبانه روزی در این محور مستقر هستند.

وی به وضعیت محورهای استان زنجان اشاره کرد و گفت: در طول 24 ساعت گذشته تردد در همه محورهای استان زنجان روان بوده و بدون هیچ مشکلی جران دارد.

وی ابراز کرد: مأموران پلیس راهور با استقرار در جاده‌های استان زنجان به ویژه جاده‌های برفگیر نسبت به ارائه خدمات ترافیکی، روانسازی ترافیک و اطلاع‌رسانی وضعیت راه‌های اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/ع

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: