موج رسا
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان خبرداد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به کشف انواع مواد مخدر در طول هشت ماه نخست امسال در استان زنجان گفت: یک هزار و 123 کیلوگرم انواع مواد مخدر از نوع سنتی، صنعتی و پیش سازهای شیشه در استان زنجان کشف شد.

کد خبر: ۲۰۱۵۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۴

رئیس پلیس مواد مخدر در استان زنجان

مختار شیرمحمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به کشف انواع مواد مخدر در استان زنجان اظهار کرد: امسال بیش از یک تن انواع مواد مخدر در استان زنجان کشف شد که بیشترین مواد کشف شده در استان زنجان از نوع تریاک بوده است.

وی با اشاره به افزایش میزان مواد مخدر کشف شده در استان زنجان نسبت به سال گذشته ابراز کرد: این میزان در استان زنجان نسبت به سال گذشته 4 درصد افزایش یافته است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به اینکه در هشت ماه نخست امسال بیشترین مواد مخدر کشف شده در استان زنجان از نوع تریاک بوده که نسبت به سال گذشته 53 درصد افزایش داشته است، ابراز کرد: در استان زنجان امسال در راستای کشف مواد 158 طرح اجرا شده است.

شیرمحمدی ابراز کرد: بیش از 300 دستگاه خودرو سبک و سنگین قاچاقچیان مواد مخدر در استان زنجان توقیف شده است.

وی اعضای باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر در استان زنجان را بومی و غیر‌بومی عنوان کرد و گفت: اعضای باندهایی که در استان زنجان در زمینه توزیع مواد مخدر فعالیت می‌کنند افراد غیر‌بومی نیز وجود دارد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان افزود: بیشتر حمل کنندگان مواد مخدر که در استان زنجان دستگیر می‌شوند غیر‌بومی هستند که با قاچاقچیان مواد مخدر در ارتباط هستند و نقش حمل مواد و جابه‌جایی را برعهده دارند.

وی با اشاره به فعالیت سامانه 128 در استان زنجان در زمینه دریافت گزارشات مردمی ابراز کرد: این سامانه در استان زنجان فعال بوده و مردم می‌توانند گزارشات در زمینه فعالیت خرده فروشان مواد مخدر در سطح استان زنجان با این شماره تماس بگیرند.

شیرمحمدی همکاری مردم استان زنجان در زمینه دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر را مطلوب عنوان کرد و گفت: با دریافت گزارشات مردمی توسط سامانه 128 در کمترین زمان رسیدگی و اقدام می‌شود.

انتهای پیام/ع

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: