موج رسا

مدیر فنی باشگاه پانیونیوس با تایید مذاکره با باشگاه پائوک جهت انتقال کریم انصاری فرد اعلام کرد تیم‌های دیگری هم خواهان جذب این ملی‌پوش ایرانی هستند.

کد خبر: ۲۰۳۲۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹

به گزارش موج رسا, نیکولاس زامانیس، مدیر فنی باشگاه پانیونیوس در مصاحبه با یک رسانه یونانی در مورد پیشنهاد تیم مطرح پائوک جهت انتقال کریم انصاری‌فرد گفت: باشگاه پانیونیوس در حال مذاکره با همتایان خود در پائوک است، اما هیچ چیز را نمی توان برای آینده انصاری‌فرد قطعی دانست، زیرا تیم‌های دیگری هم خواهان جذب او هستند، البته باید مشورت‌هایی با کریم انصاری‌فرد و مدیر برنامه‌های او نیز انجام شود.  

وی در خصوص تیم هایی که با پانیونیوس برای جذب کریم انصاری‌فرد در حال مذاکره هستند، اظهار داشت: با گذشت زمان می‌توانیم اطلاعات بیشتری را ارائه کنیم، البته فقط با باشگاه پائوک در حال رایزنی هستیم که اخبار منتشره درباره آن نیز صحت دارد. قرارداد کریم انصاری‌فرد تابستان سال آینده میلادی خاتمه می‌یابد، اما باشگاه پانیونیوس حقوقی برای تمدید آن دارد و باید با این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش مذاکره کنیم.  

مدیر فنی پانیونیوس  درباره میزان پولی که باشگاه پانیونیوس برای صدور رضایت‌نامه انصاری فرد درخواست خواهد کرد گفت: نمی‌توانم در این باره حرفی بزنم، زیرا هنوز به این مرحله هم نرسیده‌ایم.

منبع خبر: مشرق نیوز

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: